17 C
Panevėžys
Sekmadienis, 16 gegužės, 2021

Turtingiausias Panevėžio politikas – nuo mero nusigręžęs R. Ridikas

R. Ridikas.
R. Ridikas.

Valstybinė mokesčių inspekcija paskelbė politikų turto deklaracijų duomenis. Kaip rodo pateikti duomenys, iš Panevėžio miesto vadovų pats turtingiausias vicemeras Aleksas Varna, o iš Tarybos narių – Rimantas Ridikas.

Pagal pateiktus duomenis matyti, kad miesto meras Rytis Mykolas Račkauskas deklaravo turįs 137 tūkst. ir 961 eurą turto ir santaupų.

Panevėžiečių išrinktas meras R. Račkauskas nurodo, kad turi nekilnojamojo turto už 54 tūkst. ir 786 eurus, daugiau nei 2 tūkst. eurų vertės žemės sklypą, už beveik 3 tūkst. meno kūrinių ir juvelyrinių dirbinių ir virš 70 tūkst. eurų santaupų.

Iš miesto vadovų turtingiausias vicemeras

Mero pavaduotojas A. Varna kartu su sutuoktine už merą turtingesni. Jų bendras turtas – per 190 tūkst. eurų. Didžiausią vertę turi, už beveik 40 tūkst. eurų įvertintas, nekilnojamasis turtas ir virš 41 tūkst. eurų įregistruotos kelių transporto priemonės. Vicemeras kartu su žmona turi sukaupę beveik 90 tūkst. eurų piniginių lėšų.

P. Luomanas ir A. Varna.

Mero pavaduotojas Petras Luomanas su žmona deklaracijoje nurodo turintis turto už beveik 25 tūkst. eurų, bet jie abu turi paėmę paskolą, kurios bendra vertė – beveik 24 tūkst. eurų.

Turtingiausias Tarybos narys – R. Ridikas

Pats turtingiausias Panevėžio miesto savivaldybės Tarybos narys – R. Ridikas. Dar birželio pabaigoje šis politikas nusigręžė nuo miesto mero R. Račkausko ir išėjo ir didžiausios valdančiosios frakcijos.

Jis į miesto tarybą išrinktas su P. Urbšio judėjimu. R. Ridikas buvo vienintelis politikas, kuris iš valdančiosios daugumos nepareiškė moralinės paramos nuo pareigų nušalintam ir teisėsaugos įtarimų sulaukusiam miesto merui R. Račkauskui.

Jo ir žmonos bendro turto vertė – šiek tiek virš 363 tūkst. eurų. Sutuoktiniai įregistravę nekilnojamojo turto už beveik 144 tūkst. eurų, žemės sklypų vertė už beveik 38 tūkst. eurų ir turi sukaupę šiek tiek virš 159 tūkst. eurų santaupų.

M. Leliukas.

Antras pagal turtus – politikas Mantas Leliukas. Abu su žmona turto deklaracijoje nurodo, kad jų turto vertė per 317 tūkst. eurų. Tačiau deklaracijoje nurodyta, kad politikas yra paskolinęs virš 26 tūkst. eurų ir pasiskolinęs beveik 70 tūkst. eurų. Didžiausią vertę turi nekilnojamasis turtas, kurio vertė beveik 253 tūkst. eurų ir žemės sklypai už beveik 62 tūkst. eurų.

Prie turtingesnių galima priskirti Tarybos narį Valdą Staugaitį. Jo ir žmonos bendro turto vertė – 219 tūkst. eurų, bet jie turi paskolą, kurios vertė – 46,5 tūkst. eurų. Politikas nurodo, kad nekilnojamojo turto vertė siekia 154,5 tūkst. eurų ir turi sukaupę santaupų – 22 tūkst. eurų.

G. Šileikis.

Politikas Gintaras Šileikis kartu su žmona turto deklaracijoje nurodo turintys turto už beveik 212 tūkst. eurų bei turi pasiskolinę 27,2 tūkst. eurų.

Konservatoriaus Vidmanto Baltramiejūno ir sutuoktinės bendro turto vertė – 207,1 tūkst. eurų. Didžiausią vertę turi nekilnojamasis turtas – už 111,3 tūkst. eurų ir santaupų už 48,9 tūkst. eurų.

Albino Ivonaičio ir jo žmonos turtas įvertintas 172,1 tūkst. eurų, o tuo tarpu Virginijaus Viržinto – 171,8 tūkst. eurų. Politikas yra pasiskolinęs 8,5 tūkst. eurų.

A. Ivonaitis.

Socialdemokratas Rimantas Sankauskas su žmona valdo turto už 180,9 tūkst. eurų bei yra paskolinęs 11,5 tūkst. eurų.

Valdančiajai miesto Tarybos daugumai priklausančio Arūno Balčiūno ir jo žmonos turtas – 44, 1 tūkst. eurų, bet politikas nurodo turįs pasiskolinęs 35,5 tūkst. eurų.

Veterano politikoje Juozo Bečelio ir sutuoktinės turto vertė 90,5 tūkst. eurų, o konservatoriaus Algio Čeponio ir žmonas turto vertė – 106 tūkst. eurų.

„Socdemo“ Donato Degenio ir žmonas turto vertė – 49,2 tūkst. eurų. Abu sutuoktiniai nurodo paskolą, kurios bendra vertė 2 tūkst. eurų.

D. Degenis.

Socialdemokratė Janina Gaidžiūnaitė valdo turto už 83,3 tūkst. Ji yra negrąžinusi paskolos – 361 eurą. Konservatorius Maurikijus Grėbliūnas deklaravo, jog turi turto už 75,1 tūkst. eurų.

Tarybos nario Tomo Joso ir žmonos bendras turtas – 31,9 tūkst. eurų, o liberalsąjūdietės Zitos Kukuraitienės ir jos vyro turto vertė – 64,5 tūkst. eurų.

G. Kuzmienė.

„Darbietės“ Galinos Kuzmienės turto vertė – 55,5 tūkst. eurų. Politikė yra pasiskolinusi virš 6 tūkst. eurų.

Panevėžio tarybos nario Kęstučio Lukoševičiaus ir žmonos turto vertė – šiek tiek virš 101 tūkst. eurų. Tačiau sutuoktiniai turi pasiskolinę 28,7 tūkst. eurų.

Valdančiajai daugumai priklausančios politikės Loretos Masiliūnienės ir jos vyro turto vertė – 70,2 tūkst. eurų, o konservatoriaus, buvusio mero Vitalijaus Satkevičiaus ir žmonos turtas įvertintas – 17,5 tūkst. eurų.

V. Satkevičius.

Liberalsąjūdietis Laimutis Sėdžius su žmona valdo turto už 136,9 tūkst. eurų. Tuo tarpu Daumantas Simėnas deklaracijoje nurodo turįs turto už 48,1 tūkst. eurų.

Gema Umbrasienė kartu su vyru valdo turto už 61,7 tūkst. eurų, bet yra pasiskolinę 16,9 tūkst. eurų.

G. Umbrasienė.

„Socdemas“ Povilas Vadopolas disponuoja turtu, kurio vertė 111,2 tūkst. eurų, o Birutė Valkiūnienė – truputį virš 30 tūkst. eurų.  Ne ką didesnis politikės Vitalijos Vasiliauskaitės turtas. Jo vertė 30,6 tūkst. eurų.

Valdančiajai daugumai priklausantis Darius Viržonis kartu su žmona valdo turto už 123,7 tūkst. eurų. Didžiausia suma – 106 tūkst. eurų – įvertintas nekilnojamasis turtas.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.


PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Panevėžio apskrityje pajamas deklaravo per 99 tūkst. gyventojų

confident-noyce

Lietuvos, Lenkijos, Estijos, Latvijos ir Ukrainos prezidentai pasirašė bendrą deklaraciją

confident-noyce

Tik kelios dienos pajamoms deklaruoti: VMI dar laukia bent 100 tūkstančių piliečių

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau