Panevėžio taryboje valdančiuosius paliko P. Urbšio judėjimo atstovas

Panevėžio taryboje valdančiuosius paliko P. Urbšio judėjimo atstovas

JP, BNS / Gedimino BALČIŪNO nuotr.

R. Ridikas.

Šiandien Panevėžio miesto tarybos posėdyje iš frakcijos „Kartu“ pasitraukė Rimas Ridikas. Politikas, į miesto tarybą išrinktas su P. Urbšio judėjimu, nusprendė palikti valdančiąją daugumą.

Pareiškimą perskaitęs politikas, kuris vienintelis iš valdančiosios daugumos nepareiškė moralinės paramos nuo pareigų nušalintam ir teisėsaugos įtarimų sulaukusiam miesto merui Ryčiui Mykolui Račkauskui, teigė paliekantis valdančiuosius.

BIC

Moralinę paramą ir palaikymą šiandien posėdyje išreiškė daugelis valdančiosios daugumos atstovų.

Skaitydamas pranešimą, pilietinio judėjimo „Kartu“ narys R. Ridikas paragino atsistatydinti teisėsaugos įtarimų korupcija sulaukusį miesto merą R. Račkauską.

„Pilietinis judėjimas „Kartu“, skirtingai nuo anksčiau Panevėžį valdžiusių partijų, prisiima politinę ir moralinę atsakomybę už savo deleguotus asmenis ir ragina Panevėžio miesto merą Rytį Mykolą Račkauską atsistatydinti iš užimamų pareigų“, – teigė R. Ridikas.

Anot jo, Panevėžio mero veiksmai „diskredituoja judėjimo deklaruotas skaidrumo ir atvirumo vertybes, pakerta žmonių pasitikėjimą miesto išrinkta valdžia, meta šešėlį ir menkina padarytų darbų reikšmę“.

R. Ridikas.

R. Račkauskas Panevėžio meru buvo išrinktas kaip visuomeninio rinkimų komiteto „Povilas Urbšys už sąrašą KARTU“ atstovas.

Šiemet gegužę kilus nesutarimams su parlamentaru P. Urbšiu, iš judėjimo pasitraukė beveik visa savivaldybės tarybos frakcija, įskaitant patį merą.

Judėjimas „Kartu“ teigia, kad yra nesusijęs su galimais korupciniais nusikaltimais, dėl kurių pareikšti įtarimai merui, jo patarėjai ir privačių bendrovių atstovams.

AIK

Kraujo labaratorija

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.