-6.2 C
Panevėžys
Trečiadienis, 29 lapkričio, 2023

Privatumas

confident-noyce

JP.lt komentarų skiltyje suteikia teisę kiekvienam asmeniui pareikšti nuomonę apie tinklapyje skelbiamą informaciją. Komentarų turinys neredaguojamas.

Už komentaruose paskelbtą nuomonę, faktus ar kitokią informaciją atsako ją paskleidę asmenys. JP.lt neatsako už komentatorių paskleistos informacijos turinį.

Komentaruose draudžiama bet kokio pobūdžio tiesioginė ar netiesioginė produkto ar firmos reklama. Reklama laikoma ir nuorodos į bet kurį kitą tinklapį talpinimas komentare. Tokie komentarai šalinami.

Draudžiama JP.lt skelbti komentarus, kurie yra vulgarūs ir įžeidžiantys, skatinantys smurtą ar grasinantys susidorojimu, šmeižiantys kitus asmenis, skatina tautinę, religinę, rasinę ar kitokio pobūdžio neapykantą.

JP.lt pasilieka teisę blokuoti šių taisyklių nesilaikančių komentatorių IP adresus.

Informacija apie komentarų, kurie turi Lietuvos Respublikos teisės aktų pažeidimo požymių, autorius gali būti, o esant teisėtiems teisėsaugos institucijų reikalavimams, yra perduodama atitinkamoms teisėsaugos institucijoms.

Komentaro autorius, skelbdamas komentarą JP.lt tinklapyje, patvirtina, kad sutinka su šiomis taisyklėmis.

PR – šiuo simboliu žymimas reklaminis, užsakomasis straipsnis.

Griežtai draudžiama JP.lt naujienų portale skelbiamą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse. Draudžiama platinti JP.lt bet kokio pavidalo medžiagą be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti JP.lt šaltinį. Ši informacija yra VšĮ JŪSŲ PANEVĖŽYS nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija. Norint gauti sutikimą, reikia kreiptis el. paštu info@jp.lt.

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau