2 C
Panevėžys
Ketvirtadienis, 22 vasario, 2024

Horoskopai

confident-noyce
AVINAS
Nebūkite toks susirūpinęs. Visur spėsite laiku, nors kol kas tai atrodo mažai tikėtina. Jūsų intuicija pasufleruos jums, kuriems reikalams teikti pirmenybę. Tiesa, suderinti veiksmus ir poziciją su partneriu gali būti sudėtinga.
JAUTIS
Protingiau planuokite dieną! Tikriausiai pernelyg daug laiko ir jėgų skirsite darbams, nevertiems įdedamo triūso. Labiau žiūrėkite savo interesų ir pasirūpinkite patikimu užnugariu.
DVYNIAI
Vargu ar sugebėsite suvaldyti savo nekantrumą ir galite dėl to turėti problemų. Nesikiškite į reikalus, kuriais rūpinasi kiti. Jūsų bandymas padėti gali būti suprastas kaip nepasitikėjimas. Vienintelis dalykas, kuriuo turite pasirūpinti - jūsų asmeninės problemos.
VĖŽYS
Šventai laikykitės tradicijų ir nerašytų taisyklių. Šiandien improvizacija ir netvarka - pikčiausi jūsų priešai. Neslopinkite artimųjų ar kolegų iniciatyvos, bet pats naujų kelių neieškokite.
LIŪTAS
MERGELė
MERGELĖ
SVARSTYKLėS
SVARSTYKLĖS
SKORPIONAS
SKORPIONAS
ŠAULYS
ŠAULYS
OžIARAGIS
OŽIARAGIS
VANDENIS
VANDENIS
ŽUVYS
ŽUVYS
Tai yra bendro pobūdžio informacija, bet galite užsisakyti tik JUMS pritaikytą Asmeninį Horoskopą!
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau