8.9 C
Panevėžys
Penktadienis, 26 balandžio, 2024

„Panevėžys“ draugiškose rungtynėse palaužė Telšių „Džiugo“ komandą

„Panevėžio“ futbolininkai draugiškų rungtynių cikle sužaidė trečias rungtynes, kuriose Panevėžyje palaužė Telšių „Džiugo“ ekipą rezultatu – 4:0 (3:0).

Tik prasidėjus rungtynėms „Panevėžio“ futbolininkai bandė rengti greitas atakas. Bandymai atsipirko jau 4-ą rungtynių minutę,  įvartį pelnė V.Giedraitis – 1:0.

Po pelnyto įvarčio rungtynių tempas sulėtėjo, tačiau dažniau kamuolį aikštės viduryje kontroliuodavo šeimininkai.

Sužaidus dar keletą minučių, netoli „Panevėžio“ baudos aikštelės buvo pargriautas „Džiugo“ žaidėjas, greitai kamuolį bandė įžaisti varžovai jį prarado. 16-ąją minutę buvo skirtas dar vienas baudos smūgis link panevėžiečių vartų, į smūgį puikiai sureagavo „Panevėžio“ vartininkas.

Kėlinio viduryje žaidimas vėl persikėlė į aikštės vidurį, momentais tiek viena tiek kita ekipa bandė susikurti tinkamas progas įvarčiui, tačiau tikslas nebuvo pasiektas.

37-ąją minutę laisvame plote,baudos aikštelėje atsidūręs „Džiugo“ žaidėjas turėjo puikią progą patikrinti „Panevėžio“ vartininko meistriškumą, tačiau kamuolys skriejo virš vartų.

Iki kėlinio pabaigos likus žaisti penkias minutes „Panevėžio“ futbolininkai užkūrė tikrą pirtį varžovams. 40-ąją minutę baudos aikštelėje buvo pargriautas E.Grygorenko, 11 metrų baudinį realizavo M.Savėnas – 2:0. Tiksint paskutinėms kėlinio sekundėms Telšių futbolininkai gavo įvartį į rūbinę, dar kartą sužibėjo peržiūroje dalyvaujantis E.Grygorenko, pastarasis maždaug iš dvidešimties metrų, tolimu smūgiu sugebėjo nuginkluoti varžovų vartininką – 3:0.

Antrajame kėlinyje žaidimo tempas buvo kiek greitesnis, o kamuolys vienoje aikštės vietoje neužsibūdavo.

55-ąją minutę „Džiugo“ baudos aikštelėje buvo pargriautas T.Markevičius, tačiau teisėjas nieko neleistino neužfiksavo, 57-ąją minutę dar kartą „Džiugo“ baudos aikštelėje ant žemės atsidūrė panevėžietis, tačiau teisėjas ir vėl neleistinų veiksmų neužfiksavo.

70-ąją minutę puikią progą savo persvarą padidinti turėjo „Panevėžys“, po perdavimo iš dešinio aikštės krašto koją kištelėjęs panevėžietis sugebėjo pataikyti į virpstą. 74-ąją minutę kilo dar vienas gaisras prie „Džiugo“ vartų, tačiau po rikošeto kamuolys atsidūrė vartininko rankose.

87-ąją minutę netoli „Džiugo“ baudos aikštelės buvo prasižengta prieš R.Misiūną. Pastarasis pats stojo prie kamuolio ir tiksliu smūgiu nuginklavo varžovų vartininką – 4:0.