Darbą Panevėžio miesto savivaldybėje palieka pagrindinis auditorius

Darbą Panevėžio miesto savivaldybėje palieka pagrindinis auditorius

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Luko VARANAUSKO nuotr.

M. Čipinys.

Panevėžio miesto savivaldybės Centralizuoto vidaus audito skyriaus vedėjui Mindaugui Čipiniui šiandien paskutinė darbo diena.

15 metų vadovavęs skyriui, M. Čipinys palieka darbą Savivaldybėje ir nuo rytojaus, pradės dirbti Respublikinės Panevėžio ligoninės direktoriaus pavaduotoju valdymui ir ekonomikai.

BIC

Reikia išbandymų

Paskutinę dieną Savivaldybėje dirbantis 42 metų M. Čipinys naujienų portalui JP pasakojo, kad Centralizuoto vidaus audito skyriui vadovauja nuo 2004 metų.

„Reikia pokyčių, iššūkių, išbandymų. 15 metų dirbau tikrintoju ir noriu pasižiūrėti ir pajusti, kaip yra dirbti kitoje pusėje. Baigus mokslus pirmoji darbovietė buvo tuometinis Panevėžio apskrities viršininko administracija. Ten dirbau vidaus audito specialistu, o nuo 2004-ųjų, laimėjęs konkursą, tapau miesto Savivaldybės Centralizuoto vidaus audito skyriaus vedėju“, – kalbėjo M. Čipinys ir sakė, kad patirties auditavimo srityje sukaupė nemažai, nes trejus metus buvo Lietuvos savivaldybių vidaus auditorių asociacijos prezidentu.

M. Čipinys.

Dalyvavo konkurse

M. Čipinys dalyvavo ir laimėjo Respublikinės Panevėžio ligoninės skelbtame konkurse.

„Konkurse su manimi dalyvavo 4 asmenys. Geriausiai pasirodžiau ir laimėjau. Rytoj pirmoji darbo diena naujose pareigose. Tai plati sritis, bet, kadangi teisės aktus puikiai išmanau, turėčiau susitvarkyti su naujomis pareigomis. Pateikiau programą, kaip įsivaizduoju šiuolaikišką ligoninę. Ji turi būti kompiuterizuota ir dirbti sklandžiai, kad joje puikiai jaustųsi ir ligoninės personalas, ir ligoniai“, – sakė jis ir tęsė:

„Darbas bus sudėtingas, nes anksčiau jį atlikdavo trys specialistai. Dabar jis sujungtas į vieną pareigybę. Todėl darbo bus daug: ir ekonomika, ir valdymas, ir infrastruktūra. Be to, ir darbuotojų ligoninėje dirba daugiau nei du tūkstančiai. Iššūkiai verčia judėti pirmyn ir tobulėti.“

D. Gasiūnienė.

Savivaldybėje darbuotojų kaita

Panevėžio miesto savivaldybėje pastaruoju metu juntama darbuotojų kaita – teks skelbti ne vieną konkursą. Jau dabar, bene ketvirtą kartą, paskelbtas konkursas Komunikacijos skyriaus vedėjo pareigoms užimti.

Be to, teks ieškoti Centralizuoto vidaus audito skyriaus bei Teritorijų planavimo ir architektūros skyriaus vedėjų. Pastarojo skyriaus vedėjai Daivai Gasiūnienei paskutinė darbo diena buvo spalio 31 diena.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.