Vasario 16-ajai paminėti – svarbiausi Lietuvos šimtmečio įvykiai šventinėje laidoje

Vasario 16-ajai paminėti – svarbiausi Lietuvos šimtmečio įvykiai šventinėje laidoje

JP / TV3 nuotr.

Šį vakarą TV3 televizijos žiūrovai bus kviečiami pasinerti į kelionę per mūsų šalies istoriją. Šventiniame šou „Geriausi mūsų metai. Speciali vasario 16–osios laida“ bus parodyti svarbiausi Lietuvos šimtmečio įvykiai bei tai, kaip mes atrodėme ir atrodome pasauliniame kontekste.

Laidoje skambės tų metų ryškiausi muzikos hitai, prisimintos laikmečio legendos, skaudžiausios ir linksmiausios istorijos. Užmarštin nukeliavę, legendomis tapę įvykiai, pasiekimai, kuriais didžiuojamės iki šiol, darbštūs, ryžtingi, smalsūs žmonės – visą istorijos šimtmetį TV3 sutalpino į šventinę laidą.

BIC

Savo pasirodymus dovanos ir Lietuvai svarbias dainas atliks Marijus Mikutavičius ir „X Faktoriaus“ dalyviai, Martynas Kavaliauskas, Birutė Dambrauskaitė, Vladimiras Prudnikovas, grupės „Thundertale“, „Skamp“, Egidijus Sipavičius, Valdemaras Frankonis ir Romas Bubnelis, Povilas Meškėla ir Jeronimas Milius, Paulius Bagdonavičius.

Laidoje bus prisiminta 1918-ųjų vasario 16-oji. Ir dvidešimt drąsiausių Lietuvos žmonių – signatarų, ką tik pasirašiusių nepriklausomos Lietuvos gimimo liudijimą. Prisiminimas nepraeis be Lietuvos mokslininko, Kauno Vytauto Didžiojo universiteto profesoriaus Liudo Mažylio atradimo! Bus prisimintas lietuvių lakūnų Stepono Dariaus ir Stasio Girėno skrydis per Atlantą, skaudus ir ašaromis aplaistytas istorijos puslapis – 1941 m. prasidėję masiniai trėmimai ir tautos naikinimas, okupantams priešinęsi Lietuvos partizanai.

Taip pat laidoje – dėmesys Lietuvos legendai – 1972 m. susideginusiam Romui Kalantai. Tai įvykis, sukrėtęs suvaržytą tarybinę realybę. Siužete apie beprotišką drąsą ir atstatytą tiesą – 1990 m. sausis, Michailo Gorbačiovo vizitas ir Kovo 11-oji, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena, 100 Lietuvos gimtadienis  ir kiti Lietuvai svarbūs istoriniai įvykiai.

„Geriausi mūsų metai. Speciali vasario 16–osios laida“ – jau šį vakarą, 19:30 val. per TV3 televiziją.

AIK

H2Auto plovykla

EXPO

Labirintų parkas

Mano namukas

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.