Sudaryta darbo grupė pateikti pasiūlymus dėl šilumos kainos mažinimo

Sudaryta darbo grupė pateikti pasiūlymus dėl šilumos kainos mažinimo

0

Biržų rajono savivaldybės mero Valdemaro Valkiūno potvarkiu sudaryta darbo grupė pasiūlymams dėl Biržų rajono savivaldybėje centralizuotai tiekiamos šilumos kainos mažinimo pateikti.

Darbo grupės sudėtis: Biržų rajono savivaldybės tarybos Teritorijų vystymo, aplinkos apsaugos, miesto ūkio ir kaimo reikalų komiteto pirmininkas Dalius Drevinskas (darbo grupės pirmininkas),  Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Audris Mukas (darbo grupės pirmininko pavaduotojas), Savivaldybės mero patarėja Rasa Kučytė (darbo grupės sekretorė), UAB „Biržų šilumos tinklai“ direktorius Ivanas Dološiškis, – Teritorijų vystymo, aplinkos apsaugos, miesto ūkio ir kaimo reikalų komiteto narė Skirmantė Griciūnienė, Savivaldybės administracijos Biržų miesto seniūnijos seniūnas Vytas Jareckas, Savivaldybės administracijos Vietinio ūkio skyriaus vyriausiasis specialistas Dalius Vadluga, Investicijų, verslo, turizmo vystymo, ekonomikos ir biudžeto komiteto pirmininkas Aidas Vaitkevičius.

Darbo grupei pavesta iki 2016 m. kovo 1 d. teikti pasiūlymus Savivaldybės merui ir Savivaldybės tarybai, kaip sumažinti Biržų rajono savivaldybėje centralizuotai tiekiamos šilumos kainą, tartis su UAB „Litesko“ atstovais dėl UAB „Litesko“ filialo „Biržų šiluma“ audito bei Savivaldybės sutarties su UAB „Litesko“ persvarstymo tikslingumo ir informuoti visuomenę apie darbo grupės veiklos rezultatus.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.