6 C
Panevėžys
Penktadienis, 16 balandžio, 2021

Panevėžio kredito unijos klientus pasitinka naujai įrengta kasa

Siekdama ir toliau savo klientams patogiai teikti geriausios kokybės paslaugas Panevėžio kredito unija Žibartonių kasą perkėlė į naujas, klientams patogesnes patalpas. Nuo šiol bankines operacijas gyventojai galės atlikti Žibartonių žemės ūkio bendrovės administraciniame pastate, esančiame Žibartonių gatvėje 74.

Kasa – viena iš geriausių

„Senosios patalpos buvo jau per mažos ir joms reikėjo remonto. Naujosios ne tik erdvesnės, bet ir šiuolaikiškesnės, šviesesnės, šiltesnės, o ir strateginiu atžvilgiu išlieka artimos mūsų nariui. Esame ypatingai dėkingi Žibartonių žemės ūkio bendrovės vadovams, kurie ne tik padėjo ieškoti sprendimų – juos surado ir atliko visus remonto darbus“, – kalbėjo Panevėžio kredito unijos valdybos pirmininkas ir administracijos vadovas Kazimieras Antanynas.

Kasa turi 324 narius ir yra viena geriausių Panevėžio rajone. Panevėžio kredito unija iš viso finansines paslaugas teikia Panevėžio mieste – Centre ir devyniuose struktūriniuose padaliniuose. Nutolusios kasos veikia Žibartoniuose, Krekenavoje, Ramygaloje, Vadokliuose, Miežiškiuose, Raguvoje, Naujamiestyje, Smilgiuose ir viena Panevėžio mieste.

Gausus būrys sveikintojų

Žibartonių kasos atidarymą, kuris vyko ketvirtadienio popietę,  džiaugsmingai sutiko bei pasveikino Žibartonių žemės ūkio bendrovės vadovas Audrius Kliučininkas, Žibartonių bendruomenės pirmininkė Aldona Vorienė, Žibartonių pagrindinės mokyklos direktorė Aldona Gudavičienė ir kiti  aktyvūs unijos klientai.

„Džiaugiamės, kad galėjome prisidėti prie naujos kasos atidarymo. Bendromis jėgomis visiškai naujai įrengėme maždaug 20 kvadratinių metrų patalpas, kurios buvo nenaudojamos jau kone dešimtmetį. Šviesiomis spalvomis nudažėme  ir apšiltinome sienas, pakeitėme grindų dangą, lubas. Dabar čia gera ir jauku, net nėra ką lyginti su ankstesnėmis. Ten ir šalta, ir vietos maža, ir gyventojams nebuvo patogu“,  – „Tėvynei“ teigė Žibartonių žemės ūkio bendrovės vadovas A. Kliučininkas.

Kadangi viskas gyvenime siejasi su simbolika, Panevėžio kredito unijos Rinkodaros ir produktų plėtros skyriaus vadovė Ramunė Šimaitytė čia dirbančiai pardavimų vadybininkei Almai Bankuvienei viso kolektyvo vardu įteikė simbolinę dovaną – gėlę, pinigų medžiu vadinamą, ir lietuvių dizainerės sukurtą žalvarinį Sėkmės pinigėlį.

Darbas – lyg šventė

Šiame kredito unijos padalinyje gyventojai ir toliau galės naudotis visomis paslaugomis – apmokėti komunalines paslaugas, atsiimti pensijas, laikyti ilgalaikius ir trumpalaikius indėlius, vykdyti vietinius, tarptautinius pinigų pervedimus bei gauti kitas finansines paslaugas. Juos kaip ir anksčiau pasitiks ilgametė Žibartonių kasos pardavimų vadybininkė žibartonietė A. Bankuvienė. Daugiau nei dešimtmetį šiame padalinyje dirbanti ponia Alma minint Panevėžio kredito unijos 20-ies metų jubiliejų buvo  apdovanota „Darbo žvaigždės“ medaliu. Ji ne tik puikiai atlieka savo pareigas, bet ir yra aktyvi Žibartonių bendruomenės narė.

Prisimindama, kaip viskas prasidėjo, A. Bankuvienė sako:

– Panevėžio kredito unijos kasoje pradėjau dirbti nuo 2006 metų balandžio mėnesio.

Pradedant darbą atrodė neramino daug kas – kaip aš pati sugebėsiu dirbti, koks bus bendravimas su klientais, ar turėsiu narių, ar mokėsiu paaiškinti unijos vertę. Bet greitai vienas po kito palaikydami mane pradėjo į uniją stoti Žibartonių ŽŪB specialistai, po to daugiau kaimo žmonių, ir metai po metų jau darėsi smagiau dirbti, nes narių skaičius augo, paskolų portfelis didėjo, Žibartonių kasa darėsi žinoma aplinkiniams kaimams. Dabar turiu narių iš Radviliškio, Kėdainių rajonų, ir jie jau keletą metų sėkmingai naudojasi unijos paslaugomis.

Tęsdama pasakojimą kasos šeimininkė dėsto savo gyvenimo poziciją:

– Man labai gera, kai galiu kuo nors padėti žmogui, tiek darbe, tiek šeimoje. Kai išeidamas iš kasos žmogus padėkoja ne tik už paslaugas, bet ir nuoširdų bendravimą, atrodo, ir ko daugiau reikia, tik džiaugtis. Ilgus metus teko dirbti gal kiek mažiau atsakomybės reikalaujantį darbą, tačiau ta praktika padėjo pasirengti dirbti geros atmosferos įmonėje. O vienuolika  metų, išdirbti unijoje, man leido geriau pažinti ją, kelti jos kaip įmonės vertę klientų ir partnerių akyse. Turbūt žmogaus augimas yra svarbiau nei paaukštinimas. Manau, kad asmeninis tobulėjimas ir iššūkiai, su kuriais susiduriu darbe, tai yra didesnė vertė nei kopimas karjeros laiptais.

– Mūsų unijos  vadovai yra aukščiausio lygio. Jie suteikė man galimybes dirbti mėgstamą darbą, kuriame aš pati norėjau tobulėti. Labai esu dėkinga savo unijos vadovams už rūpestingumą, kad suteikė man daug geresnes darbo sąlygas, už supratingumą, kad ir man ir nariams bus maloniau, šilčiau ir patogiau, taip pat dėkinga ir Žibartonių žemės ūkio bendrovės direktoriui, statybos inžinieriui, kurie taip pat stengėsi, kad visi remonto darbai būtų atlikti gerai.  Ačiū jiems visiems“, – dėkojo  Alma Bankuvienė.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.


PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Panevėžio kredito unijos valdybos pirmininku perrinktas K. Antanynas

confident-noyce

Mokėjimo kortelių skaitytuvai – nuo šiol ir Panevėžio kredito unijos nariams

confident-noyce

„Maxima“ plečia savitarnos kasų tinklą – investuoja 2 mln. eurų

erikas

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau