16.7 C
Šeštadienis, 4 gegužės, 2024

Panevėžio sporto centro dviratininkams varžybose šypsosi sėkmė

AutoriusJPFotoORGANIZATORIŲ

Panevėžio sporto centro dviratininkai, dviračių klubo „Domino“ ugdytiniai intensyviai treniruojasi ir dalyvauja įvairiose šalies bei tarptautinėse varžybose, kuriose siekia sportinių aukštumų. Per pastarąsias dvi savaites sportininkai iškovojo du aukso, penkis sidabro ir penkis bronzos medalius.

Dobelėje (Latvija) vykusiose dviračių plento varžybose laimėti sidabro ir bronzos medaliai. Pirmą dieną vyko atskiro starto varžybos, kuriose mergaičių amžiaus grupėje (14 dalyvių) dalyvavusi Elžbieta Seliavaitė užėmė ketvirtą vietą. Berniukų grupės dalyvis (44 dalyviai) Vėjas Musteikis buvo penktas, jaunučių vaikinų grupės atstovas (79 dalyviai) Dovydas Činga taip pat finišavo penktas. Antrą varžybų dieną vyko grupinės varžybos, kuriose 13-14 m. mergaičių amžiaus grupėje 24 km distanciją Elžbieta Seliavaitė įveikė antra (11 dalyvių).

Toje pačioje amžiaus berniukų  grupėje 32 km įveikęs Vėjas Musteikis finišo liniją kirto trečias. Šioje rungtyje varžėsi 41 dviratininkas. 56 km distanciją jaunučių vaikinų lenktynėse (71 dalyvis) geriausiai iš lietuvių pasirodė 14-ą vietą užėmęs Dovydas Činga. Moterų grupėje (12 dalyvių) septinta buvo Neimantė Laužikaitė. Dviračių plento varžybose dvi  dienas dviračių pedalus mynė beveik 300 dalyvių.

Šį savaitgalį atvirosiose Utenos dviračių sporto pavasario pirmenybėse Utenos DSC ir LSD „Žalgiris“ Utenos rajono tarybos prizams laimėti Panevėžio sporto centro ugdytiniai iškovojo du aukso, du sidabro ir tris bronzos medalius. Pirmą dieną vyko atskiro starto varžybos, kuriose mergaičių amžiaus grupėje dalyvavusi Elžbieta Seliavaitė užėmė trečią vietą ir pasidabino bronzos medaliu. Trečią vietą taip pat iškovojo berniukų grupės atstovas Vėjas Musteikis. Čia dalyvavęs Benas Tamoševičius buvo septintas, o Gabija Zelenauskaitė – devinta. Jaunučių berniukų grupėje Dovydas Činga iškovojo sidabro medalį, Tadas Trakelis buvo septintas, Mantas Marčiukaitis – dvyliktas. Jaunučių mergaičių grupėje važiavusi Deimantė Zelenauskaitė finišo liniją kirto šešta, Luknė Zacharevičiūtė – vienuolikta.

Antrą varžybų dieną vyko grupinės lenktynės, kuriose Elžbieta Seliavaitė bei Vėjas Musteikis tapo savo amžiaus grupės čempionais. Toje pačioje amžiaus grupėje dalyvavęs Benas Tamoševičius iškovojo aštuntą vietą. Jaunučių amžiaus grupės atstovas Tadas Trakelis užėmė antrą, Luknė Zacharevičiūtė – šeštą vietas. Moterų amžiaus grupėje važiavusi Neimantė Laužikaitė pasidabino bronzos medaliu. Šiose varžybose dalyvavo beveik 150 sportininkų.

Šį savaitgalį Telšiuose vyko ir „Žemaitijos taurės“ Telšių etapo kalnų dviračių varžybos, kuriose Panevėžio sporto centro ugdytiniai iškovojo du sidabro ir vieną bronzos medalius. M16 amžiaus grupėje važiavusi Elžbieta Seliavaitė 32 km distanciją įveikė antra. Tokį patį atstumą Jokūbas Kuklinskis taip pat įveikė antras, o Dovydas Gurskis finišo liniją kirto trečias. Šiose varžybose dalyvavo apie 220 dviratininkų.

Jaunuosius dviratininkus treniruoja ir varžyboms ruošia Panevėžio sporto centro dviračių treneriai Anatolijus Novikovas, Tomas Usevičius ir Algimantas Buividas.

Dviračiai – jau keliuose: sporto legenda pataria, ką svarbu žinoti visiems eismo dalyviams