Panevėžiečiai gali sulaukti kandidatų į seniūnaičius vizito į namus

Panevėžiečiai gali sulaukti kandidatų į seniūnaičius vizito į namus

JP / Panevėžio miesto savivaldybės nuotr.

Palaikančių gyventojų parašus pradėjo rinkti kandidatai į naujuosius seniūnaičius. Panevėžio miesto savivaldybė praneša: galite sulaukti kandidatų ar jų komandos narių vizito – jūsų prašys apklausos lape parašu patvirtinti pritarimą kandidatūrai.

Pats kandidatas privalo turėti Savivaldybės administracijos direktoriaus pasirašytą specialų pažymėjimą.

Parko seniūnaičiais pretenduoja tapti Virginijus Viržintas ir Mindaugas Požėla, Pramonės – dabartinis seniūnaitis Algimantas Dainys, Skaistakalnio – Džiuljeta Morkūnienė ir Danguolė Kuodienė, Pilėnų g. – Tomas Niurka, Sigitas Tribuišis ir Rita Vyšniauskaitė-Gatulienė, Nevėžio – Regina Tinterienė, Senvagės – Gintaras Šileikis, Sodų – Algis Čeponis ir Beata Dabožinskė, Katedros g. – Stanislava Garliauskienė ir Sandra Vilčinskienė, Kniaudiškių g. – Žaneta Morkūnienė ir Bronius Vaitiekūnas. Rožyno seniūnaitija kandidato neturi, tad bus rengiami pakartotiniai rinkimai.

BIC

Palaikančių gyventojų parašus pretendentai rinks iki spalio 15 d.

Už kiekvieną turi pasirašyti ne mažiau kaip 300 žmonių.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.