10.7 C
Penktadienis, 26 balandžio, 2024

„Lietkabelis“ žengė į LKL pusfinalį papildyta

Panevėžio „Lietkabelio“ pasiekė kol kas svarbiausią sezono pergalę – Lietuvos krepšinio lygos („Betsafe–LKL“) ketvirtfinalio mače išvykoje 105:98 (24:30, 28:24, 27:20, 26:24) palaužė Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

Pirmą mačą panevėžiečiai laimėjo 95:87, todėl serijoje iki dviejų pergalių  triumfavo 2:0 ir pateko į pusfinalį, kuriame susidurs su Kauno „Žalgiriu“.

Pasvališkių startas buvo galingas – per tris minutes pavyko atitrūkti 10:2. Skirtumas tapo dviženklis (21:10), tačiau Sauliaus Kulviečio ir Mariaus Valinsko tolimi metimai pristabdė šeimininkų bandymą atitrūkti labiau – 19:24. Sugrįžimą „Lietkabelis“ tęsė: trečią tolimą metimą iš eilės pridėjo ir Ike’as Iroegbu, tačiau jam atsakė Yannickas Franke – 27:22. Rezultatyvus pirmasis ketvirtis baigėsi „Pieno žvaigždėms“ pirmaujant 30:26.

„Lietkabelis“ lygino rezultatą po S.Kulviečio šūvio (34:34), tačiau Vytautas Šulskis rezultatą vėl persvėrė – 42:38. Svečiams teko vėl bandyti likviduoti deficitą ir tą padaryti pavyko, o to iniciatoriumi vėl tapo S.Kulvietis.

Galiausiai apsikeitus tolimais metimais „Lietkabelis“ po dviejų ketvirčių turėjo 2 taškų deficitą – 52:54.

Trečiajame kėlinyje „Lietkabelis“ pamėgino truktelėti į priekį ir po Donato Tarolio tritaškio atitrūko šešiais taškais (67:61), tačiau „Pieno žvaigždės“ mušamos nesileido. Šeimininkai skirtumui daugiau augti neleido, nors paskutiniuosius taškus kėlinyje pelnė Paulius Valinskas – 79:74.

Rezultatyvus krepšinis tęsėsi ir ketvirtajame kėlinyje, o Jamaro Wilsono ir Donato Tarolio metimai sukrovė svečiams dviženklį pranašumą – 91:81. Likus žaisti dvi minutes Yancy Gatesas dėjimu skirtumą sumažino tik iki 11 taškų (86:97). „Lietkabelis“ užsitikrino pergalę, tačiau paskutinėmis rungtynių akimirkomis traumą pilvo srityje patyrė I.Iroegbu.