Kraujo donorystė – pilietiškumo pavyzdys

Kraujo donorystė – pilietiškumo pavyzdys

Nacionalinio kraujo centro Panevėžio filialas organizavo kraujo donorystės akcija Panevėžio miesto savivaldybėje.
Nacionalinio kraujo centro Panevėžio filialas organizavo kraujo donorystės akcija Panevėžio miesto savivaldybėje.

Šią savaitę Panevėžyje vyko nemažai Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metinių renginių. Vienas tokių – tai Nacionalinio kraujo centro Panevėžio filialo organizuota kraujo donorystės akcija Panevėžio miesto savivaldybėje.

Ilgametes bendradarbiavimo tradicijas su Lietuvos kariuomenės sausumos pajėgų Karaliaus Mindaugo husarų batalionu puoselėjantis NKC Panevėžio filialas organizuojant kraujo donorystės akciją prisijungė prie kariškių organizuoto 24 valandų bėgimo.

BIC

„Pirmiausia kilo mintis prisijungti prie originalios akcijos ir prabėgti keletą ratų, vėliau nusprendėme kovo 10 dieną suorganizuoti ir kraujo donorystės akciją, tikime, kad tai dar viena puiki proga priminti lietuviams, kokia svarbi yra kraujo donorystė“, – pasakojo NKC Panevėžio filialo donorų organizatorius Donatas Šniutė.

Kraujo donorystės akcijoje dalyvavo ir neatlygintinai kraujo padovanojo beveik keturios dešimtys panevėžiečių. Didžioji dalis – Karaliaus Mindaugu husarų bataliono kariai. Nors kraujo donorystės akcija vyko Panevėžio miesto savivaldybėje, ypatingo jos darbuotojų dėmesio nebuvo sulaukta.

Nacionalinio kraujo centro darbuotojai už pagalbą organizuojant donorystės akciją dėkoja Karaliaus Mindaugo husarų batalionui, Panevėžio miesto savivaldybei už suteiktas patalpas bei naujienų portalui „Jūsų Panevėžys“ – už informacijos sklaidą.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.