Iš posto atsistatydina Liberalų sąjūdžio Panevėžio skyriaus pirmininkas

Iš posto atsistatydina Liberalų sąjūdžio Panevėžio skyriaus pirmininkas

Raimonda MIKUČIONYTĖ /

R. Paltanavičius.

Dvi kadencijas, nuo 2015 metų pavasario, išbuvęs Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Panevėžio skyriaus pirmininku, iš pareigų atsistatydina Rytas Paltanavičius.

Antrai kadencijai vadovauti Panevėžio liberalams R. Paltanavičius buvo išrinktas 2017 metais balandžio 24 dieną.

Tuomet ataskaitiniame susirinkime Panevėžio liberalų skyriaus pirmininko pavaduotojais patvirtinti Zita Kukuraitienė, Laimutis Sėdžius, Audrius Masilionis ir Valdemaras Jakštas. Sekretorės pareigos patikėtos Danguolei Sabulienei, o kontrolieriaus Giedriui Steponavičiui. Taip pat išrinkta nauja skyriaus taryba, kurią sudarė 13 narių.

BIC

Apie pasitraukimo iš Liberalų sąjūdžio Panevėžio skyriaus pirmininko priežastis R. Paltanavičiaus paklausti nepavyko. Politikas neatsakė į JP korespondentės telefono skambučius.

Tuo taru pakalbintas Panevėžio vicemeras ir Liberalų sąjūdžio Panevėžio skyriaus pirmininko pavaduotojas V. Jakštas naujienų portalui JP patvirtino, kad R. Paltanavičius įteikė prašymą atsistatydinti.

„Skyriaus pirmininkas įteikė prašymą atsistatydinti, bet kol kas, iki ataskaitinio rinkiminio susirinkimo, dar pabus pirmininku. Susirinkimas įvyks po dviejų-trijų savaičių. Jame R. Paltanavičius pateiks ataskaitą, ką nuveikė per kadenciją. Beje, jo atsistatydinimo prašymo nemačiau. Tik žinau, kad toks yra“, – aiškino V. Jakštas ir, išgirdęs klausimą, kiek liberalų paliko Panevėžio skyrių, mieste įsteigus naujos Laisvės partijos skyrių, svarstė:

„Buvo paminėta vieno žmogaus pavardė. Berods Vytautas Morkvėnas, bet nieko apie jį neteko girdėti. Nelabai žinomas buvo.“

Priminsime, kad V. Jakšto paminėtas V. Morkvėnas visai neseniai tapo naujai įsteigtos Laisvės partijos Panevėžio skyriaus pirmininku.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.