G. Petkevičaitės-Bitės biblioteka išgirdo lankytojus – steigs kavinę

G. Petkevičaitės-Bitės biblioteka išgirdo lankytojus – steigs kavinę

Raimonda MIKUČIONYTĖ / Luko VARANAUSKO nuotr.

Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka nori nudžiuginti lankytojus jaukiu kavinės kampeliu bibliotekos erdvėse. Todėl skelbia atvirą konkursą kavinės veiklai organizuoti. Konkurso data – rugpjūčio 20 dieną.

Pasiūlė lankytojai

BIC

G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos direktoriaus pavaduotojas aprūpinimui Algimantas Skvereckas naujienų portalui JP pasakojo, kad lyg ir buvo bandymas anksčiau skelbti konkursą kavinės veiklai organizuoti.

„Tačiau toks rimtas konkursas skelbiamas pirmą kartą. Įsiklausėme į bibliotekos lankytojų prašymus. Ne viena kartą į biblioteką atėję lankytojai prasitarė, kad būtų visai neblogai atsigerti kavos, suvalgyti skanią bandelę. Juolab kad bibliotekoje žmonės ateina ne tik knygų pasikeisti. Ilgiau užsibūna skaitykloje ieškodami informacijos moksliniams darbams. Manome, kad reikia galvoti apie lankytojus ir rūpintis jais. Juolab kad, būna dienų, kai bibliotekoje per dieną vidutiniškai apsilanko iki 500 lankytojų“, – kalbėjo bibliotekos direktoriaus pavaduotojas.

Kepsnių nebus

A. Skvereckas teigė, jog sulaukta ne tik bibliotekos lankytojų prašymų, kad reikia kavinukės.

„Sulaukėme siūlymų ir iš verslininkų. Jie pritarė, kad reikia bibliotekoje kavinukės ir siūlė skelbti konkursą. Tą ir padarėme. Juolab kad patalpas kavinukei turime ir tik reikia jas išnaudoti. Beje, norime, kad bibliotekoje veiktų gera kavinukė. Su skania kava, gardžiais, ir net specialiai bibliotekai keptais pyragaičiais. Bet joje nebūtų kepsnių, sriubų“, – aiškino bibliotekos darbuotojas ir tęsė:

„Konkursą galėjome skelbti tik suderinę visus klausimus su steigėjais – Kultūros ministerija ir Turto banku. Gavę leidimus, paskelbėme konkursą. Kol kas dar nesulaukėme norinčių dalyvauti. Pagal patirtį žinau, kad konkursui dokumentai pateikiami likus kelioms dienoms iki konkurso pabaigos. Konkurso rezultatai paaiškės rugpjūčio 20 dieną. Tikimės, kad konkurso komisija atrinks tinkamiausią kandidatą kavinės veiklai organizuoti.“

 Konkurso sąlygos

Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka skelbia atvirą konkursą negyvenamųjų patalpų nuomai, kavinės veiklai organizuoti.

Nuomojamos patalpos yra Respublikos g. 14, Panevėžys.

Numatomos išnuomoti patalpos yra viešosios bibliotekos pirmame aukšte, patalpų plotas – 63,8 m².

Išnuomotų patalpų darbo laikas turi sutapti su bibliotekos darbo laiku. Nuomos laikas – 5 metai.

Pradinė nuomos kaina – 144 eurai mėnesiui.

Konkurso dalyvio pradinis įnašas –  432 eurai.

Nuomos konkurso data rugpjūčio 20 diena.

AIK

Kraujo labaratorija

NKC

JUKmedia

Lazy Monkey

Tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.