5.3 C
Šeštadienis, 27 balandžio, 2024

Emocingose rungtynėse „Lietkabelio“ pralaimėjimas Utenoje

Nesėkmę Lietuvos krepšinio lygoje („Tete-a-Tete Casino“ LKL) patyrė Panevėžio „Lietkabelio“ (9/12) klubas, kuris išvykoje 70:84 (16:21, 18:17, 23:22, 13:24) nusileido Utenos „Juventus“ (11/10) ekipai.

„Lietkabelis“ per pirmąsias 3 minutes nepasižymėjo, bet vėliau pataikė du tritaškius iš eilės ir išsiveržė į priekį – 6:4. Prabėgus beveik 6 minutėms Valdas Vasylius dar labiau padidino svečių pranašumą – 11:6. Po dar vieno V.Vasyliaus dvitaškio „Lietkabelis“ pirmavo 13:8, bet tada „Juventus“ atsakė atkarpa 9:0 bei perėmė iniciatyvą – 17:13. Po pirmųjų dešimties žaidimo minučių šeimininkai pirmavo 5 taškais – 21:16.

Sužaidus pusę antrojo ketvirčio „Juventus“ atitrūko 7 taškais (31:24), bet Panevėžio ekipa atsakė 7 taškais ir atstatė pusiausvyrą – 31:31. Netrukus uteniškiai surengė dvi sėkmingas atakas (37:33), o per likusias kelias minutes situacija visiškai pasikeitė – 38:34.

Po didžiosios pertraukos „Lietkabelis“ vėl užstrigo puolime, o tuo pasinaudojusi „Juventus“ pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą – 53:40. Po Kazio Maksvyčio paprašytos minutės pertraukėlės „Lietkabelis“ surengė spurtą 17:3, kuris leido išsiveržti į priekį – 57:56. Per paskutines pusantros minutės tik šeimininkai rinko taškus, taip vėl sugrįždami į priekį – 60:57.

Ketvirtajame ketvirtyje „Juventus“ turėjo visas vadžias savo rankose. Antano Sireikos kareiviai 37-ąją minutę vėl susigrąžino dviženklį pranašumą – 73:63. Per likusį laiką uteniškiai išsaugojo persvarą ir šventė pergalę.

„Juventus“: S. Butterfieldas 21 (13 atk. kam., 6 kld.), E. Dimša 18, E. Želionis 15, Ch. Lewisas 12 (7 rez. perd.), A. Urbutis 10.

„Lietkabelis“: M. Kazonas 12 (3/7 tritaškiai), A. Valeika 9 (6 atk. kam.), J. Love‘as ir S. Buterlevičius (5 rez. perd.) po 8.