9 C
Panevėžys
Trečiadienis, 25 lapkričio, 2020

Deividas Labanavičius: jaunosios kartos politikas, mokantis rasti bendrą kalbą ir su oponentais

AutoriusRAIMONDA MIKUČIONYTĖFotoRIMVYDAS ANČEREVIČIUS, ASMENINIO ALBUMO
D. Labanavičius.

Prieš penkerius metus į aktyvią politinę veiklą įsitraukęs, per tą laiką dirbdamas miesto valdančiųjų komandoje, vicemeras Deividas Labanavičius įgijo ir politinės, ir administracinio darbo patirties.

Kadangi panevėžiečiai juo patikėjo pirmajame Seimo rinkimų ture, D. Labanavičius kviečia visus į antrąjį rinkimų turą.

„Labai svarbu, kad spalio 25-ąją ateitumėte ir išreikštumėte savo valią. Būti pilietišku ir dalyvauti rinkimuose – tai ne tik išreikšti savo valią, bet ir matyti ateitį, tęsti pradėtus darbus. Juk jie svarbūs ir Panevėžiui, ir Lietuvai. Panevėžyje turime stiprią komandą, dirbančią miestui. Todėl būtina suburti tokią komandą ir Seime, kuri dirbtų Tau – Panevėžiui – visai Lietuvai“, – kvietė balsuoti ir pasirinkti teisingai D. Labanavičius.

Kviesdamas panevėžiečius balsuoti, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys, Panevėžio vicemeras D. Labanavičius nepamiršo padėkoti panevėžiečiams už pirmąjį Seimo rinkimų turą.

„Nuoširdžiai dėkoju visiems už palaikymą pirmajame rinkimų į Lietuvos Respublikos Seimą ture. Jūsų pasitikėjimas manimi yra didžiulis įvertinimas, kurį ir toliau stengsiuosi pateisinti sąžiningu darbu. Juolab kad su komanda daug ir įtemptai dirbome, kad Panevėžys keistųsi. To, ką panevėžiečiai dabar mato savo mieste, yra Savivaldybės, Seimo ir Vyriausybės bendradarbiavimo rezultatas. Darbai turi būti tęsiami ir būtina užkirsti kelią oponentams, kurie stabdo numatytus darbus Panevėžio mieste“, – sako D. Labanavičius ir mano, kad balsuodami panevėžiečiai renkasi, kas svarbiau: ar darbų tęstinumas, ar stabdžiai.

Antrajame Seimo rinkimų ture vicemero D. Labanavičiaus kandidatūrą palaiko ir Panevėžio meras Rytis Račkauskas, ir Lietuvos socialdemokratų partijos Panevėžio miesto skyriaus pirmininkas Kazimieras Armonavičius, ir Panevėžio vakarinės rinkimų apygardos kandidatas pirmajame Seimo rinkimų ture Justinas Jasiukaitis bei Darbo partijos Panevėžio skyriaus pirmininkė Sandra Jakštienė.

D. Labanavičius ir Panevėžio meras R. Račkauskas.

Panevėžio meras Rytis Račkauskas: „Sąžiningai atstovaus rinkėjams ir Panevėžiui“

Su Deividu dirbame jau ne vienerius metus. Šiuo metu jis dirba Panevėžio miesto vicemeru. Deividas – komandos žmogus, orientuotas į rezultatus ir aktyviai palaikantis atsinaujinančio Panevėžio idėjas. Turima patirtis švietimo, socialinėje sferose, įdirbis regionų specializacijos ir savivaldos klausimuose suteikia jam neabejotinų kompetencijų dirbti Seime. Svarbiausia, kad Deividas yra tas žmogus, kuris sąžiningai atstovaus savo rinkėjams ir Panevėžiui.

S. Jakštienė.

Darbo partijos Panevėžio skyriaus pirmininkė Sandra Jakštienė: „Už atsakingą, darbštų ir nekonfliktišką žmogų“

Darbo partija ir jos lyderis Viktoras Uspaskichas priėmė sprendimą antrajame Seimo rinkimų ture palaikyti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos kandidatus. Todėl kviečiu Panevėžio vakarinės rinkimų apygardos rinkėjus, kurie pirmajame ture balsavo už mane, balsuoti už D. Labanavičių.

Panevėžio miesto vicemeras ir politikas pastaruoju metu šauniai dirba ir yra atsakingas, darbštus ir nekonfliktiškas žmogus. Deividas atsakingai sprendžia iškilusias problemas mieste, todėl tinkamai atstovaus Aukštaitijos sostinei Seime. Kadangi jis moka spręsti Panevėžio problemas, mokės spręsti ir visos Lietuvos. Be to, D. Labanavičius nepamirš ir Panevėžio.

K. Armonavičius.

Lietuvos socialdemokratų partijos Panevėžio miesto skyriaus einantis pirmininko pareigas Kazimieras Armonavičius: „Moka girdėti ir išklausyti žmones“

Lietuvos socialdemokratų partijos (LSDP) valdyba po pirmojo rinkimų turo priėmė sprendimą antrajame ture palaikyti Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) kandidatus. LSDP Panevėžio skyrius nuotoliniame posėdyje pritarė tokiam sprendimui, todėl palaikome visus tris LVŽS kandidatus Panevėžio rinkimų apygardose: Panevėžio vakarinėje – Deividą Labanavičių, Nevėžio – Kęstutį Lukoševičių, Aukštaitijos – Guodą Burokienę.

D. Labanavičių pažįstų jau nuo 2019 metų – kartų dirbame vienoje komandoje. Tai – komandos žmogus, kuris turi kompetenciją, patirtį spręsti teisinius klausimus. Šis politikas – žmogiškąja prasme – moka girdėti ir išklausyti žmones. Deividas vertas dirbti Seime ir gali drąsiai atstovauti parlamente Panevėžiui ir visai Lietuvai. Mano galva, jis turi įdirbį Panevėžio miesto savivaldybėje su dabartine valdančiąja dauguma, todėl komandoje dirbs ir Seime. D. Labanavičius – lobistas gerąja prasme.

J. Jasiukaitis ir D. Labanavičius.

Justinas Jasiukaitis, Panevėžio vakarinės rinkimų apygardos kandidatas pirmajame Seimo rinkimų ture: „Reikia naujos kartos politikų“

Antrajame Seimo rinkimų ture Panevėžio vakarinėje rinkimų apygardoje palaikau Deivido Labanavičiaus kandidatūrą. Manau, kad tiek Panevėžiui, tiek Lietuvai reikia naujos kartos, jaunų politikų, kurie atstovautų ir jaunimo interesams. D. Labanavičius, kaip jaunas žmogus, su jaunatvišku proveržiu spręs visus klausimus, o Lietuvai būtent to reikia.

Politinė reklama. Bus apmokėta iš LVŽS rinkimų sąskaitos. Užs. Nr. JPR-2020/49.

Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.


PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Socialdemokratai gegužės pradžioje rinks partijos pirmininką

confident-noyce

URM sveikina rinkimuose balsavusius Sakartvelo žmones, bet atkreipia dėmesį į pažeidimus

confident-noyce

Lietuvos žaliųjų partijos vadove išrinkta I. Budraitė

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau