Aktorė V. Streiča-Jakštienė apie santuoką su režisieriumi K. Jakštu: „Darbas namuose nesibaigia“

Aktorė V. Streiča-Jakštienė apie santuoką su režisieriumi K. Jakštu: „Darbas namuose nesibaigia“

JP / TV3 nuotr.

Teatro, televizijos ir kino aktorė bei režisierė Viktorija Streiča-Jakštienė – veikli, vietoje nesėdinti ir ryžtingai karjeros siekianti moteris. Antrajame TV3 serialo „Šviesoforas“ sezone aktorė atlieka atkaklios karjeristės vaidmenį. Moteris atskleidė, kaip sekasi konkuruoti darbe su priešingos lyties atstovais ir išlaikyti darnius santykius su vyru, dirbant kartu.

Nuotaikingas ir gero gyvenimiško humoro nestokojantis serialas „Šviesoforas“ toliau pasakoja apie trijų vyrų draugystę ir jų santykius su moterimis. Viena jų – Viktorijos įkūnijama Skaistė, ryžtingai kovojanti dėl vadovo pozicijos televizijoje.

BIC

Skaistė – griežta ir valdinga moteris, atkakliai kovojanti dėl savo tikslų. Nors V. Streiča-Jakštienė gyvenime taip pat yra veikli, atkakliai siekianti karjeros aukštumų ir turinti savo nuomonę, ji teigia, kad jai nebūdingas Skaistės griežtumas. „Aš ne tokia, gyvenime esu minkštas žmogus“, – šypsodamasi kalbėjo aktorė.

Šiandien visuomenėje vis dažniau akcentuojama, kad šiuolaikinės moterys gali puikiai išsiversti be vyrų bei konkuruoti su jais kaip su lygiaverčiais varžovais. Tačiau aktorė mano, kad ne visose gyvenimo srityse moterys ir vyrai turėtų būti lygiaverčiai. „Juk yra ir vyriškų, ir moteriškų darbų. Eiti kirsti mišką – tikrai ne moterų darbas. Pliusų ir minusų turi ir vieni, ir kiti. Manau, geriausia, kai viskas būna harmonijoje“, – kalbėjo V. Streiča-Jakštienė.

Aktorė pabrėžia, kad profesinėje srityje moterys turi pranašumų, tačiau susiduria ir su pasenusiais standartais. „Moterims visada lengviau ten, kur reikia atlikti penkis darbus iš karto. Čia jau faktas, nes vis dėlto mūsų smegenys kažkaip kitaip sudėtos, tai pripažįsta ir vyrai. Tačiau darbe vyrai dažnai žiūri į moteris ne taip rimtai, kaip į kitus vyrus. Kai pradėjau režisuoti, pati tai patyriau, pastebėjau, kad vis dėlto moters balsas dažnai į dangų nenueina“, – patirtimi dalinosi aktorė.

Aktorės mylimasis – taip pat gerai žinomas aktorius ir Kauno muzikinio teatro režisierius Kęstutis Jakštas. Moteris teigia, kad darbas jų santykiams didelės įtakos neturi. „Mūsų gyvenimas su darbu yra taip persipynęs, kad darbas namuose nesibaigia. Na, bent namų į darbą mes nenešame.  Mes gyvename darbu, tai tarsi kažkoks bendras suaugimas, mes nuo pat pradžių taip bendraudavome“, – pasakojo V. Streiča-Jakštienė.

Sakoma, kad dviem menininkams po vienu stogu sutarti sunku. Tačiau aktorė teigia, kad viskas yra įmanoma. „Vienas iš mūsų yra optimistas, kitas – pesimistas. Čia tas balansas turbūt ir atsiranda. Ta optimistė – tai aš, bet tai priklauso nuo situacijos. Kažkaip juk tempiame, jau kiek metų kartu“, – šypsodamasi kalbėjo aktorė.

Antrasis komiško TV3 serialo „Šviesoforas“ sezonas ir toliau pasakoja apie trijų draugų – Edvino, Alberto ir Raimondo – draugystę, tarpusavio santykius ir santykius su moterimis. Tai trijų neišskiriamų draugų istorija, o jų asmeniniai gyvenimai primena šviečiančius šviesoforo signalus. Serialo herojai – labai skirtingų charakterių, tačiau juos sieja draugystė ir nuoširdi meilė moterims. Pagrindinius serialo herojus ir toliau įkūnija televizijos žiūrovų pamilti aktoriai – Nerijus Gadliauskas, Povilas Laurinkus ir Rokas Petrauskas, kuriems kompaniją palaiko žavios aktorės – Aušra Štukytė ir Dalia Morozovaitė.

„Šviesoforas“ pirmadieniais–ketvirtadieniais, 19.30 val. per TV3.

AIK

AMES

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.