Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pasvalio rajono policijos komisariato Reagavimo skyriaus vyriausieji patruliai Aurius Trybė ir Darius Andžius kartu su Latvijos Respublikos Bauskės policijos komisariato patruliais Martinš Ojar ir Edgars Savickis vykdė nelegalios migracijos kontrolę.
Pasvalio rajono Saločių ir Namišių seniūnijų teritorijose bendro patruliavimo metu pareigūnai patikrino 10 transporto priemonių. Administracinių ar nelegalios migracijos pažeidimų nenustatyta.
Pasvalio rajono policijos komisariato pareigūnai drauge su policininkais iš Latvijos nuolat rengia reidus ir prevencines priemones viešai tvarkai, eismo saugumui užtikrinti ir vykdo nelegalios migracijos kontrolę.