17 C
Panevėžys
Trečiadienis, 30 rugsėjo, 2020

Panevėžyje gerinamos verslo plėtros sąlygos

Kovo mėn. Panevėžio miesto savivaldybė skelbė verslo plėtros sąlygų gerinimo projektų konkursą. Konkurso tikslas – Panevėžyje sudaryti patrauklias sąlygas verslo ir investicijų plėtrai ir tuo būdu didinti Panevėžio konkurencingumą ir skatinti darbo vietų kūrimą.

Konkursui įgyvendinti sudaryta komisija iš Panevėžio miesto Verslo tarybos, Pramonės 4.0 vystymo patarėjų tarybos bei savivaldybės administracijos deleguotų asmenų organizavo konkursą ir vertino gautas paraiškas pagal konkrečius kriterijus – atitikimą Panevėžio miesto plėtros strateginio plano nuostatams, konkurso tikslui ir uždaviniams bei projekto įgyvendinimo rodikliams, projektų aktualumą, inovatyvumą, efektyvumą, projektų biudžeto tikslingumą ir pagrįstumą, projektų viešinimą ir tęstinumą.

Komisijos sprendimu konkurso nugalėtoju pripažinta VšĮ Panevėžio plėtros agentūra, kurios pateiktas projektas „Aplinkos verslui gerinimas Panevėžyje“ surinko didžiausią balų skaičių. Komisijos vertinimu, VšĮ Panevėžio plėtros agentūros projekto iniciatyvos suplanuotos detaliai, nuosekliai su konkrečiais ir išmatuojamais rezultatais ir, numatoma, turės ilgalaikį poveikį įgyvendinant strateginius miesto tikslus bei skatinant verslo plėtrą ir gerinant verslo aplinką mieste.

Projekto metu planuojama įgyvendinti priemones miesto strateginės Pramonės 4.0 krypties ekosistemai stiprinti: įvertinti verslo aplinką Panevėžyje, taikant metodiškai pagrįstus rodiklius, rengti ir platinti informaciją tikslinėms auditorijoms apie verslo ir investicijų aplinką Panevėžyje, didinti studijų, profesinio ir vidurinio mokymo mieste atitikimą vietos verslo poreikiams, kurti palankias sąlygas grįžtantiems ir atvykstantiems miesto gyventojams, stiprinti verslo, švietimo, mokslo ir savivaldos sektorių bendradarbiavimą, formuoti Panevėžio, kaip investicijoms ir verslui patrauklaus miesto įvaizdį. Taip pat atsižvelgiant į koronaviruso pandemijos sukeltus padarinius, projekte numatyta priemonių, skirtų padėti turizmo sektoriaus verslui prisitaikyti prie pokyčių.

Bendra VšĮ Panevėžio plėtros agentūros projekto vertė – beveik 154 tūkst Eur. Projekto veiklos turi būti įgyvendintos ir už jas atsiskaityta iki 2020 m. pabaigos.

Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Panevėžio savivaldybėje pasveikintas A. Markuckis

confident-noyce

Panevėžio rajono muzikos mokyklos jaunosios pianistės – šalies konkurso diplomantės

confident-noyce

Šauniausio Lietuvos mokytojo rinkimuose – ir panevėžiečiai mokytojai

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau