Antradienis, 21 gegužės, 2024

Panevėžio sporto centro lengvaatlečiams – sidabras ir bronza

Autoriusjp
Fotoorganizatorių

Panevėžio sporto centro ugdytiniai dvi dienas Vilniuje vykusiame Lietuvos jaunių lengvosios atletikos čempionate iškovojo sidabro ir bronzos medalius.

Pirmą varžybų dieną vykusiose stipriausių šalies lengvaatlečių pirmenybėse 400 m distanciją per 52,99 sek. įveikęs Benas Malinauskas iškovojo antrą vietą. Šis sportininkas dalyvavo ir 800 m distancijos rungtyje, čia jis finišo liniją kirto ketvirtas.

60 m distanciją per 7,16 sek. įveikęs Kasparas Breimelis pasidabino bronzos medaliu. Šioje rungtyje dalyvavusi Smiltė Paukštytė finišo liniją kirto septinta, Patricija Grigalionytė – aštunta. Šuolio į aukštį rungties dalyvė Gilija Mėlynytė užėmė šeštą vietą.

Antrą varžybų dieną 200 m distancijoje merginų grupėje, kurioje varžėsi itin gausus per 70 lengvaatlečių būrys, Patricija Grigalionytė užėmė devintą vietą. Toje pačioje rungtyje dalyvavęs Aidas Armokas finišo liniją kirto dešimtas. Čia varžėsi beveik 50 sportininkų. Susumavus miestų komandinius rezultatus Panevėžiui atiteko penkta vieta.

Šiose varžybose dalyvavo Panevėžio sporto centro lengvosios atletikos trenerių Aldonos Dobregienės ir Remigijaus Jakubausko ugdytiniai.