Trečiadienis, 1 gegužės, 2024

Jauniausi Panevėžio sporto centro lengvaatlečiai pasidabino medaliais

Autoriusjp
Fotoorganizatorių

Jauniausi Panevėžio sporto centro lengvaatlečiai puikiai pasirodė Vilniuje vykusiame Lietuvos vaikų lengvosios atletikos čempionate. Į varžybas vyko 13 sportininkų, iš kurių net devyni jų pateko į geriausių sportininkų dešimtuką – iš varžybų namo parvežti vienas aukso, vienas sidabro bei du bronzos medaliai.

Pirmą vietą užėmė ir aukso medaliu pasidabino nuolatinė įvairių lengvosios atletikos varžybų prizininkė Ugnė Šteinaitė. Sportininkė rutulio stūmimo rungtyje įrankį nustūmė 12,13 m. Tai buvo geriausias šio čempionato rezultatas, sportininkei garantavęs pirmą vietą. Barjerinio bėgimo rungtyje Ignė Stakauskaitė 60 m distanciją įveikė per 9,95 sek. ir užėmė antrą vietą. 60 m distanciją  Liepa Valikonytė nubėgo per 8,43 sek. Šis rezultatas lengvaatletei užtikrino bronzą.

Šuolio į aukštį rungtyje peršokusi į 1 m 35 cm iškeltą kartelę Austė Mackevičiūtė taip pat laimėjo bronzą. 200 m distanciją bėgęs Danielius Armokas finišo liniją kirto ketvirtas, Elzė Rasiulytė – šešta. 1000 m distanciją Aira Šlekytė įveikė penkta.

Šuolio į tolį rungtyje peržiūrėjus visų dalyvių rezultatus Lėja Sereikaitė užėmė penktą vietą, šuolio į aukštį rungtyje dalyvavęs Danielius Vaišvidas – septintą. Šiuos sportininkus treniruoja Panevėžio sporto centro lengvosios atletikos treneriai Aldona Dobregienė, Viktorija Barvičiūtė, Gytis Krivickas ir Brigita Šaučiūnaitė.

Valmieroje vyko Baltijos šalių jaunių ir jaunimo daugiakovių komandinis čempionatas, kuriame Lietuvos rinktinės sudėtyje dalyvavo du Panevėžio sporto centro lengvaatlečiai – Neda Vidzėnaitė ir Aidas Armokas.

Jaunių amžiaus grupėje septynkovėje startavęs A. Armokas turėjo įveikti 60, 1000 m, 60 m barjerinio bėgimų, rutulio stūmimo, šuolių į aukštį ir tolį bei šuolio su kartimi rungtis. Susumavus rezultatus sportininkas užėmė dvyliktą vietą ir pasiekė savo asmeninį rekordą.

Penkiakovėje jaunuolių amžiaus grupėje dalyvausi Neda Vidzėnaitė užėmė devintą vietą. Lengvaatletė turėjo įveikti 800 m bei 60 m barjerinio bėgimų, šuolių į aukštį ir tolį bei rutulio stūmimo rungtis.

Šiuos abu sportininkus varžyboms ruošia trenerė A. Dobregienė.

Panevėžio sporto centro lengvaatlečiai dalyvavo Baltijos šalių jaunių čempionate