Panevėžio PPAR nariams – parodos „Agro balt“ aukso medalis

Panevėžio PPAR nariams – parodos „Agro balt“ aukso medalis

Dovilė BARVIČIŪTĖ ("Tėvynė") / Organizatorių nuotr.

Kiekvienas tautinio paveldo, tradicinių maisto produktų gamintojas ir maisto pramonės idėjų autorius, dalyvaujantis kas dvejus metus vykstančioje parodoje „AgroBalt“, nekantriai laukė parodos atidarymo dienos ir tuomet skelbiamų apdovanojimų. Vienas jų atkeliavo ir į Panevėžio rajoną – „Radviliškių kaimo kepyklą“.

Jos savininkams, ūkininkams Audronei ir Albinui Kisieliams, aukso medalis įteiktas už originaliausią pakuotės dizainą duonos rinkiniui „Pusryčių duonelė“. Ją ūkininkams įpakuoti padėjo įmonės įvaizdžiu besirūpinanti reklamos dizaino studijos vadovė Dora Kulainienė. Aukso medaliu apdovanotas rinkinys sudarytas iš dviejų lagaminėlių, juose – šešių skirtingų rūšių duonos. Specialiai „AgroBalt“ parodai įpakuotos duonelės jau galima įsigyti ir prekybos centruose.

Audronė ir Albinas Kisieliai džiaugėsi ir sakė, kad apdovanojimą jie priima kaip darbo įvertinimą. „Tokie įvertinimai įmonei duoda pridėtinę vertę ir skatina mus tobulėti“, – sakė A. Kisielienė.

BIC

„Radviliškių kaimo kepyklos“ šeimininkai „AgroBalt“ parodose dalyvauja nuo 2012 metų. „AgroBalt 2016“  Radviliškių kaimo kepyklos duona „Kanapėlė“ įvertinta aukso medaliu, o pagal senąsias tradicijas kepamas pyragas „Šimtalapis“ – parodos diplomu. Taip pat aukso medalius yra gavusi „Ruginė ūkininko duona“ ir „Duona vyrams“, diplomu įvertintas „Petronėlės duonos“ skonis.

Natūralios duonos mėgėjų gerai pažįstamos Radviliškių kaimo kepyklos produkcijos galima rasti šventėse ir mugėse ne tik Lietuvoje – jau septynis kartus duonos kepėjai atstovavo Lietuvai Briuselyje vykstančioje tarptautinėje duonos šventėje. Į kepyklos šeimininkų Audronės ir Albino Kisielių sodybą daugybė žmonių suvažiuoja liepos mėnesį į čia rengiamą šalies duonos kepėjų šventę „Visur duona su pluta“.

AIK

H2Auto plovykla

Mano namukas

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

PIC

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.