Orų prognozė: orai ims pamažu keistis

Autoriusjp, lrt.lt
Fotoživilė večiorkutė


Nuo trečiadienio orai ims pamažu keistis – sulauksime vis daugiau lietaus, LRT RADIJUI sako Lietuvos hidrometeorologijos tarnybos (LHMT) sinoptikė Elena Klyukina.

Nuo trečiadienio, pasak sinoptikės, prasidės nežymūs orų pokyčiai – trumpai palis daug kur, vietomis ir su perkūnija.

Trečiadienio naktį vietomis, dieną daug kur trumpi lietūs, galima perkūnija. Vėjas pietinių krypčių, 8–13 m/s. Temperatūra naktį 11–16, dieną 18–23 laipsniai šilumos.

Ketvirtadienį lietaus taip pat bus, kaip ir penktadienį. Stiprės vėjas, vietomis gūsiai gali siekti ir 18 m/s. Temperatūra tiek naktį, tiek dieną išliks panaši kaip ir ankstesnę dieną.

Penktadienį numatoma, kad bus ir lietaus, ir perkūnijų. Dieną gali palyti ir gana smarkiai. „Penktadienį galime išskirti kaip lietingiausią ir neramiausią dieną“, – sako LHMT sinoptikė.

Daugiau – specialioje JP orų skiltyje.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

ORAI: dar pasimėgausime šiluma, tačiau greitai sulauksime orų permainų

JP Redakcija

Užfiksuotas 11-as šilumos rekordas šiemet – Kretingoje sušilo iki 18,6 laipsnio

JP Redakcija

ORAI: bus debesuota, bet kritulių nenumatoma

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads