Kviečiama teikti Panevėžio rajono Garbės piliečių kandidatūras

Kviečiama teikti Panevėžio rajono Garbės piliečių kandidatūras

JP / Panevėžio rajono savivaldybės nuotr.

Panevėžio rajono Garbės piliečio vardo suteikimo komisija iki gruodžio 1 d. laukia naujų kandidatūrų Garbės piliečio vardui gauti.

Panevėžio rajono Garbės piliečio vardas suteikiamas asmeniui pagerbti už jo ypatingus nuopelnus, išskirtinį indėlį į Panevėžio rajono mokslo, švietimo, kultūros, sporto, ekonomikos, socialinio vystymo, krašto apsaugos ir kitas sritis, už Panevėžio rajono garsinimą šalyje ir pasaulyje.

Kandidatūras siūlyti gali visuomeninės organizacijos, įstaigos, seniūnijos, gyventojų bendruomenės bei pavieniai asmenys.

BIC

Savivaldybės tarybai patvirtinus kandidatūrą, Garbės piliečio regalijos bus įteiktos 2020 m. iškilmingame Vasario 16-osios Tarybos posėdyje.

Nuo 2005 m. Panevėžio rajono Garbės piliečio vardas suteiktas 15-ai asmenų: Alfonsui Giedraičiui, Kazimierui Kisieliui, Rimantui Banevičiui, Jonui Žilevičiui, Virmantui Velikoniui, Pranciškui Benediktui Tamulioniui, Gabrielei Petkevičaitei-Bitei, Jonui Čeponiui, Klementui Sakalauskui, Gražinai Grigaliūnienei, Vytautui Rapolui Gritėnui, Edmundui Rinkevičiui, Edrund Olaisen, Jonui Kauneckui, Valerijai Bartulienei.

Pasiūlymus siųsti el. paštu savivaldybe@panrs.lt arba adresu Vasario 16-osios g. 27, LT-35185 Panevėžys, Garbės piliečio vardo suteikimo komisijai.

AIK

Apollo

Tevyne

Kraujo labaratorija

KTU

Basakojis

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.