Kviečia siūlyti kandidatus gauti Bitės atminimo medalį „Tarnaukite Lietuvai“

Kviečia siūlyti kandidatus gauti Bitės atminimo medalį „Tarnaukite Lietuvai“

JP / Organizatorių nuotr.

Seimo sudaryta komisija kviečia teikti kandidatūras gauti Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalį „Tarnaukite Lietuvai. Panevėžio miesto savivaldybės inicijuotas apdovanojimas skiriamas siekiant skatinti Lietuvos visuomenę dirbti valstybės labui ir gerovei, reikšti ir įgyvendinti pozityvias idėjas, brandinančias visuomenės pilietiškumą, tautinę savimonę ir kultūrinį sąmoningumą.

Medaliu siekiama paskatinti Lietuvos šviesuolius už šią visuomeninę veiklą: 1) parlamentarizmo tradicijų puoselėjimą, pilietiškumo ir demokratijos skatinimą; 2) filantropinę veiklą, ypač jaunų žmonių saviraiškos skatinimą ir rėmimą; 3) savanorystės kultūros sklaidą Lietuvoje; 4) visuomeniškai aktualią publicistiką, ugdančią tautiškumą ir dvasines vertybes.

Medalis gali būti skiriamas fiziniams ir juridiniams asmenims – LR ir užsienio valstybių piliečiams, bendruomenėms, asociacijoms, mokslo, mokymo, kultūros institucijoms ir kt. Siūlyti kandidatus turi teisę valstybės ir savivaldybių institucijos, įstaigos, asociacijos, mokslo, mokymo, kultūros įstaigos, piliečių bendruomenės, labdaros organizacijos ir kt. juridiniai asmenys.

BIC

Komisija siūlomų kandidatų anketų laukia iki gruodžio 15 d. adresu: Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio „Tarnaukite Lietuvai“ kandidatų vertinimo komisijai, Gedimino pr. 53, LT-01109 Vilnius, Lietuvos Respublika, el. paštu bite@lrs.lt arba faksu (8 5) 239 6289.

Apdovanojimų teikimo iškilmės – 2017 m. kovo 30 d. Panevėžyje.

AIK

Kraujo labaratorija

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.