Košmaras Panevėžio rajone: 12-metės akyse kaimynas pervažiavo ir mirti paliko savo žmoną

Nesuvokiamas žiaurumas Panevėžio rajone. Sutuoktinę automobiliu sunkiai sužalojęs vyras paliko moterį vaduotis mirtimi. Lūžusiais veido kaulais, plėštinėmis žaizdomis, nutraukta ausimi ir daugybiniais kūno sužalojimais moteris daugiau nei 5 valandas laukė pagalbos namuose.

Apie sunkiai sužalotą moterį žinojo ir kai kurie kaimynai, bet jie esą bijojo kviesti pagalbą. Pareigūnus iškvietė pašalinis asmuo. Dėl sunkių sužalojimų moteris guli reanimacijoje. Į Panevėžio ligoninę sunkiai sužalota moteris atvežta prieš vidurnaktį. Ant moters kūno nematyti sveikos vietos.

„Dvi brigados – ir traumatologas, ir veido žandikaulių chirurgas, ir chirurgas, kadangi kai yra daug žaizdų, kiek yra žmonių laisvų, tiek stojo, kad greičiau susiūtų tas žaizdas“, – sako Panevėžio ligoninės Reanimacijos skyriaus vedėja Eugenija Reinikovienė. Šiuo metu moters būklę akylai stebi reanimacijos medikai.

„Moteriai lūžę veido kaulai, skruostikaulis, žandikaulis, krūtinkalio lūžimas, šonkaulių lūžimai, bet yra ir paviršinės didžiulės aštrios žaizdos, ausies plėštinė žaizda, veido, dešinės akies“, – pasakojo E. Reinikovienė.

E. Reinikovienė.

Liudininkų teigimu, į miestelį vyras važiavo svaigalų.

„Jinai paprasčiausiai neduoda jam girtam važiuoti ir tik tiek, kiek iš kitų girdėjau, kad atseit rankas išskėtus stovėjo ir jis ant jos užvažiavo“, – pasakojo kaimynė Aldona.

Sumaitotą moterį ir nurūkstantį jos sutuoktinio automobilį matė 12-metė kaimynė. Ji pranešė mamai. Deja, išsigandusi kaimynė neiškvietė jokios pagalbos.

„Gerai, kad mergaitė spėjo pravažiuot, buvo gal ir mano mergaitę nunešę. Aš galėjau skambinti, bet ką tu žinai, o jei atlėks jis, aš bijau, viena namuose, vyro nėra, niekam neskambinau, aš tik išsigandau, atsiguliau ir gulėjau iki vakaro, kol vyras grįžo“, – neslėpė kaimynė Laima.

„Gerai, kad mergaitė spėjo pravažiuot, buvo gal ir mano mergaitę nunešę. Aš galėjau skambinti, bet ką tu žinai, o jei atlėks jis, aš bijau, viena namuose, vyro nėra, niekam neskambinau, aš tik išsigandau, atsiguliau ir gulėjau iki vakaro, kol vyras grįžo“, – neslėpė kaimynė Laima.

Aiškėja, kad žiauriai sužalota moteris nesulaukusi pagalbos kankinosi daugiau nei 5 valandas.

Į Bendrąjį pagalbos centrą paskambino pašalinis asmuo. Vyras nenorėjo įsileisti pareigūnų. Kviestas pastiprinimas. Vyras namie rastas neblaivus. Lovoje dejavo sutuoktinė.

„Nuvykę pamatėm tikrai siaubingą vaizdą, pirmoji užduotis brigadai buvo išsiaiškinti kuo tikslesnį traumos mechanizmą, kad pasirinktume tinkamiausią pagalbos teikimo algoritmą, tai daroma iš žmonių versijų. Viena versija, kad moteris gal buvo velkama pririšta prie automobilio, kita versija, gal ji buvo tyčia partrenkta ir velkama po automobiliu kažkokį laiko tarpą“, – sakė Greitosios medicinos pagalbos paramedikas Justinas Stašys.

Kelių policijos biuro poskyrio viršininkas Einis Kudžma nurodė, kad bus aiškinamasi, ar moteris sužalota tyčia, ar dėl neatsargumo. Vos tragedija nesibaigęs įvykis atskleidė moters slėptą tiesą.

Esą moteris nuolat kentė vyro agresiją. Šiuo metu vyras sulaikytas.

Gali būti, kad jam teks atsakyti ne tik už žmonos sužalojimą, bet ir už tai, kad paliko be pagalbos gyvybei pavojingos būklės.


1 komentarai

nekaimynė 2018-08-08 22:01 at 22:01

Na bet ir kaimynė. Taigi yra daugiau kaimynų, jei pati bijai eik su kitais pakalbėti, kažką darykit. Kaip tu jai pasveikusiai į akis pažiūrėsi? Žinojai, bet va ėjai gult, kad ramiau būtų. O kai tau bus kokia bėda, kas be kaimynų padės?

Atsakyti

Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.


PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kretingos rajone sugriuvo namas, vienas žmogus žuvo

confident-noyce

Norvegijoje didžiulė nuošliaužia nunešė kelis namus, evakuota šimtai žmonių

confident-noyce

Akimirka iki tragedijos: trimetę į orą iškėlė ją apsivijęs aitvaras

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau