Jaunimo veikloms Panevėžyje pritraukta 10 tūkst. eurų

Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ dalyvavusi Jaunimo reikalų departamento prie SADM konkurse veiklos programoms finansuoti laimėjo 9 800 eurų 2018-ųjų metų veikloms. Šios lėšos leis PAS įgyvendinti daugybę naujų veiklų, siekiant užtikrinti stabilų PAS, Panevėžio jaunimo organizacijų bei miesto jaunimo užimtumą.

Vykdys naujus projektus savivaldybėje

2018-aisiais PAS planuoja surengti ne tik daugybę renginių bet ir įgyvendinti įvairių naujų projektų siekiant gerinti Panevėžio jaunimo nevyriausybinių organizacijų atstovavimą savivaldybėje bei regione.

Metų eigoje bus rengiami PAS narių mokymai, jaunimo nevyriausybinių organizacijų pavasario mokymų sesija bei PAS narių vasaros akademija. Jų metų PAS organizacijos turės galimybę kelti savo kompetencijas skirtingose jaunimo politikos įgyvendinimo, atstovavimo bei komunikacijos srityse. Mokymai vyks ir darbo grupėse.

Vasaros akademijos metu PAS narės turės galimybę artimiau susipažinti su kitų PAS narių veiklomis, jų atstovais, linksmai ir turiningai praleisti laiką.

2018-ųjų akcentas – stiprios jaunimo organizacijos Panevėžyje

Taip pat, bendradarbiaujant su Rokiškio savivaldybės regionine organizacijų taryba (RJOT) šiemet bus organizuojama regioninės jaunimo politikos konferencija Panevėžio mieste. O vasarą pirmą kart Panevėžyje bus rengiamas diskusijų festivalis, kuriame PAS narės supažindins visuomenę su savo veikla bei kvies diskutuoti Panevėžio miestui aktualiais klausimais miesto Senvagės saloje.

Svarbu paminėti, jog šiais metais Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ mini 20-ties metų veiklos jubiliejų. Šia proga metų gale bus organizuojamas PAS 20 padėkos vakaras, kuriame bus apžvelgta PAS istorija, dabarties darbai ir ateities perspektyvos, o drauge su Panevėžio mieto savivaldybe jau antrą kartą bus organizuojami „Panevėžio jaunimo apdovanojimai 2018“, kuriuose bus apdovanoti aktyviausi ir labiausiai Panevėžiui nusipelnę jauni žmonės.

Pritraukta net 10 tūkstančių eurų jaunimo veikloms

Po poros metų pertraukos Panevėžio miesto jaunimo veikloms vėl yra pritraukiamos lėšos iš kitų, nei savivaldybės biudžetas, šaltinių. Būtent tai parodo Jaunimo reikalų departamento prie SADM laimėtas konkursas, kurio tikslinė auditorija – jauni regionuose gyvenantys žmonės ir jų jungimasis į organizacijas.

„Ypatingai džiaugiamės, kad šiemet į Panevėžio miestą pritraukiame net 10 tūkstančių eurų regioninės jaunimo organizacijų tarybos veiklos programos įgyvendinimui. Jau seniai Panevėžyje jaunimo veikloms neturėjome tokio stambaus finansavimo. Veiklų programoje tiek šiemet, tiek kitąmet laukia ne viena nauja iniciatyva, ne viena nauja priemonė įtraukti Panevėžio jaunimo organizacijų narius į kokybines veiklas ir taip suteikti galimybę tobulėti visoms Panevėžio jaunimo organizacijoms, o, tuo pačiu, ir Panevėžio jaunimui“, – džiaugiasi PAS prezidentas Tomas Bilevičius.

Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ – ekspertinė, jaunimo organizacijas vienijanti, stiprinanti ir jų interesams viešajame sektoriuje atstovaujanti jaunimo organizacijų taryba. Savo veikloje PAS vienija ir atstovauja 12 jaunimo organizacijų interesams Panevėžio mieste.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.


PANAŠŪS STRAIPSNIAI

I. Janeliūnas. Esame atsakingi ne vien už tai, ką darome, bet ir už tai, ko nedarome

confident-noyce

Kokią naudą teikia jaunimo organizacijos?

confident-noyce

Didės Panevėžio jaunimo užimtumas vasaros laikotarpiu

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau