Geriausioms Panevėžio regiono įmonėms ir jų vadovams – išskirtiniai apdovanojimai

AutoriusJPFotoŽIVILĖ VEČIORKUTĖ
Renginio akimirka.

Penktadienį Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai Metinės asamblėjos metu ne tik aptarė besibaigiančių metų rezultatus, bet ir tradiciniame geriausių rezultatų pasiekusių įmonių ir verslo atstovų apdovanojimų vakare, paskelbti 2023 metų geriausieji. Iškilmingas vakaras vyko restorane „Vasaris“.

Panevėžio PPAR Metinė asamblėja ne tik apdovanojimų vakaras, bet ir gera proga apžvelgti besibaigiančių metų svarbiausius įvykius ir atliktus darbus, įvertinti įvairių sričių profesionalus.

Šiemet renginys, nors ir tradicinis bei kasmetinis, jis – neeilinis. Šią savaitę, ataskaitinėje-rinkiminėje asamblėjoje, ketverių metų kadencijai buvo perrinktas Panevėžio PPAR prezidentas Sigitas Gailiūnas ir nauja Rūmų taryba. Naujai išrinkta Taryba Panevėžio rūmų generaliniu direktoriumi paskyrė Visvaldą Matkevičių.

Prezidento sveikinimas

Į restoraną „Vasaris“ susirinkusius verslo atstovus sveikinęs Panevėžio PPAR prezidentas Sigitas Gailiūnas, pasidžiaugė besibaigiančiais metais.

„Džiaugiuosi matydamas ir ilgamečius Rūmų narius, ir visai neseniai prie mūsų verslo bendruomenės prisijungusių įmonių vadovus. Šaunu, kad Panevėžio prekybos, pramonės ir amarų rūmai kasmet auga ir stiprėja, o narių gretos gausėja. Noriu pasidžiaugti, kad ir esant įvairioms negandoms, šiais metais turėjome daug renginių, daug gražių akimirkų, kurios buvo įsimintinos ir svarbios. Todėl sveikinu visus 2023-ųjų metų geriausiuosius ir didžiuojuosi jais“, – sakė S. Gailiūnas.

Renginio akimirka.

Sveikino vyskupas

Į Panevėžio PPAR metinės asamblėjos apdovanojimų vakarą atvyko susisiekimo ministerijos viceministre Loreta Maskaliovienė. Ji Panevėžio PPAR prezidentui S. Gailiūnui įteikė išskirtinę dovaną: skulptoriaus Vytauto Tallat-Kelpšos unikalią skulptūrą „Ikaras“ bei Cilindrą. Tai – kaip Ministro atributas. Taip ikikarinė Lietuvos valstybė vertino Rūmų prezidento veiklą.

Panevėžio PPAR metinės asamblėjos geriausių rezultatų pasiekusių įmonių ir verslo atstovus pasveikino ir Panevėžio vyskupas Linas Vodopjanovas OFM.

Renginio akimirka.

Panevėžio valdžios sveikinimas

Be to, Panevėžio PPAR metinės asamblėjos geriausius verslo atstovus sveikino Panevėžio miesto savivaldybės mero pavaduotoja Žibutė Gaivenienė.

„Keleri pastarieji metai negailėjo reikšmingų išbandymų, nežinia, kiek jų dar gali būti  artimiausioje ateityje, todėl visai verslo bendruomenei ypač norisi palinkėti ryžto, racionalių sprendimų ir sėkmės juos įgyvendinant, nes jūsų sugebėjimas rasti išeitį, atsilaikyti, augti, tobulinti savo veiklas paliečia didžiausią skaičių žmonių. Negana to, daugelis jūsų rūpinasi ne tik savo įmonėmis ir darbuotojais, bet ir savo miestu – sprendžiant įvairius aktualius klausimus, įsitraukiant į veiklas ir remiant miesto iniciatyvas. Nuo mūsų visų – savivaldos, verslo įmonių, švietimo įstaigų, nevyriausybinių organizacijų sutelktos veiklos didžiąja dalimi ir priklauso  mūsų miesto gerovė. Dėkojame už jūsų darbus ir už bendradarbiavimą. Panevėžys yra užsibrėžęs  ambicingą tikslą – tapti inovatyvios pramonės centru ir nuosekliai dirba šia linkme.  Inovacijos ir dėmesys tvarumui tampa verslo sėkmės garantu“, – sveikino vicemerė.

Apdovanoti geriausieji

Pačią svarbiausią vietą Panevėžio PPAR metinėje asamblėjoje užima 2023 metų apdovanojimų ceremonijos.

Panevėžio PPAR Tarybos posėdyje įmonės buvo vertinamos pagal 2023 metais pasiektus pardavimų augimo, investicijų, inovacijų diegimo rezultatus bei socialinę veiklą.

Geriausios įmonės apdovanotos diplomu ir panevėžiečio skulptoriaus V. Tallat-Kelpšos autoriniu darbu „Verslo skrydis“.

Apdovanojimus įteikė Panevėžio PPAR prezidentas S. Gailiūnas, susisiekimo ministerijos viceministrė L. Maskaliovienė, Panevėžio rajono meras Antanas Pocius ir Utenos rajono meras Marijus Kaukėnas.

Geriausių Aukštaitijos gamybos įmonių vardus pelnė UAB „Kalnapilio-Tauro grupė“ ir UAB „Nosted &“. Geriausiomis Aukštaitijos paslaugų įmonėmis pripažintos AB „Panevėžio energija“ ir UAB „Duventa“.

Už geriausių eksporto rezultatų pasiekimą ir naujų rinkų plėtrą Lietuvos eksporto prizu apdovanotos UAB „Agrolitpa“ ir Algio Kaulinio individuali įmonė.

Renginio akimirka.

Ekonomikos ir inovacijų ministerijos apdovanojimai, už geriausių rezultatų inovacijų ir technologijų diegimo bei pažangių darbo metodų taikymo gamybos procese, puikias darbo sąlygas bei rūpestį darbuotojų socialine gerove, atiteko UAB „AQ Wiring Systems“ ir UAB „Kriautė“.

Susisiekimo ministerijos apdovanojimai atiteko įmonėms „Toras LT‘‘ ir „Autrega“.

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos apdovanojimus teikė prezidentas S. Gailiūnas, Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Viktoras Krolis, Šiaulių rūmų generalinis direktorius Alfredas Jonuška, Utenos rajono meras Marijus Kaukėnas, Panevėžio rajono meras A. Pocius.

Lietuvos PPAR asociacijos apdovanojimas, skiriamas įmonėms ir asmenims, kurie rėmė, garsino ir kitokiu būdu dalyvavo rūmų veikloje.

Padėkos ženklais apdovanoti: Seimo narys Edmundas Pupinis, UAB „Harju Elekter“, Molėtų rajono savivaldybės meras Saulius Jauneika ir Panevėžio kredito unija.

Renginio akimirka.

Įteikti garbės ženklai

Vienas svarbesnių apdovanojimų – Lietuvos PPAR asociacijos garbės ženklas „Darbo žvaigždė“. Šis apdovanojimas suteikiamas lyderių nuopelnams pažymėti.

Sidabro „Darbo žvaigžde“ už lyderystę sprendžiant Panevėžio verslo problemas, ilgametį darbą rūmuose, naujas idėjas ir iniciatyvas bei jų įgyvendinimą apdovanotas Panevėžio PPAR generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius.

Bronzos „Darbo žvaigždės“ apdovanojimas skiriamas nusipelniusiems verslo atstovams ir asmenims, reikšmingai prisidėjusiems gerinant verslo sąlygas regionuose.

Šis garbingas ženklas įteiktas: UAB „Utenos komunalininkas“ direktoriui Rimantui Kaušylai, UAB „Beržų verslo centras“ direktorei Santai Vaškevičienei, UAB „Verslavita“ Panevėžio regiono vadovui Dainiui Mikeliūnui, UAB „Kalnapilio-Tauro grupė“ aludarei Astai Briedienei, UAB „Duventa“ vyriausiajai buhalterei Nijolei Viburienei, A. Kaulinio įmonės vyriausiajai buhalterei Zitai Trinkūnienei.

Darbo žvaigždės medalis – skirtas pagerbti įvairių profesijų lyderius, įvertinant ilgametį ir nepriekaištingą darbą, aukštus pasiekimus profesijos srityje, asmeninį indėlį į įmonės vystymąsi.

Darbo žvaigždės medaliais apdovanoti: Erika Morkūnė ir Kristina Šipelytė (UAB „Auresa“), Dalius Veršelis (UAB Utenos regiono atliekų tvarkymo centras), Zita Urbanienė (UAB „Nosted“), Gražina Navadonskienė ir Rita Dužinienė (UAB „Povydė“), Robertas Kumža (UAB „Naftėnas“).

Renginio akimirka.

Apdovanotas inovatyvus verslas

Inovacijų prizą įsteigė Panevėžio miesto savivaldybė už inovatyvių verslo metodų ir technologijų diegimą.

Prizą bendrovės „Burbuliukas ir Co“ bendrasavininkui Vytautui Kriovei, įteikė Panevėžio miesto savivaldybės vicemerė Ž. Gaivenienė.

„Tradiciškai norime pasveikinti ir įteikti apdovanojimą inovatyviausiai miesto metų įmonei. Šiemet ja tampa įmonė, pasiūliusi pasaulinei rinkai tvarų, inovatyvų kompleksinį sprendimą, kuris leidžia labiau rūpintis savimi, savo aplinka ir artimaisiais. Nuoširdžiausi sveikinimai „Burbuliukas ir Co“, – sveikino įmonę Panevėžio mero pavaduotoja Ž. Gaivenienė.

Renginio akimirka.

Seimo narių sveikinimai

Verslo atstovus taip pat sveikino Seimo nariai.

Seimo narys Bronislavas Matelis apdovanojo UAB „Geld Baltic“ (prekinis ženklas „Super Garden“) už eksporto rinkų plėtrą, naujų produktų kūrimą bei tvarius verslo sprendimus.

Guoda Burokienė apdovanojo restorano „Vasaris“ vadovę Miglę Gruzdenę, Deividas Labanavičius – UAB „Baltic Caps“, už spartų pardavimų didinimą, naujų gaminių kūrimą ir aktyvų dalyvavimą Panevėžio verslo bendruomenės iniciatyvose.

Valstybinio socialinio draudimo fondo valdybos nominaciją „Už atsakomybę prieš valstybę ir žmogų“ įteikė „Sodros“ Panevėžio padalinio vadovas Alfonsas Petrauskas. Apdovanojimas įteiktas bendrovei „Kriautė“.

Renginio akimirka.

Specialūs apdovanojimai

Kaip ir kiekvienais metais, dėl specialių apdovanojimų varžėsi ne viena įmonė.

Metų ambasadoriaus titulas atiteko Panevėžio dailės galerijos direktoriui Egidijui Žukauskui, už didelį indėlį propaguojant narystę Panevėžio PPAR.

Nominaciją Metų verslo moteris laimėjo Genovaitė Jansonienė – UAB „Kriautė“ bendrasavininkė – už aktyvų dalyvavimą verslo moterų tinklo veikloje.

Nominacija „Metų atradimas“ įteikta UAB „Restorie“, už tvarumo principų diegimą atnaujinant elektronikos gaminius ir sugrąžinant juos į rinką. Apdovanojimą atsiėmė įmonės direktorius Daumantas Simėnas.

Nominacija „Metų pilietinė iniciatyva“ įteikta Respublikinės Panevėžio ligoninės vadovui Arvydui Skorupskui, už suteiktą paramą karo niokojamos Ukrainos ligoninėms.

Nominacija „Metų kultūros reiškinys“ skirtas VšĮ „Panevėžio plėtros agentūra“, už  didelio populiarumo sulaukusį renginį ,,Atviros pramonės savaitgalis“ ir UAB „Povydė“, už gastronomijos tradicijų puoselėjimą ir renginių organizavimą.

Renginio akimirka.

Nominacija „Verslo ir mokslo partnerystė“ įteikta UAB „Arginta Engineering“ ir Panevėžio mokymo centrui, už sėkmingai įgyvendintus bendrus projektus.

Geriausia Aukštaitijos mokymo įstaiga pripažinta Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras.

Nominacija „Metų partneris“ įteikta bendrovei „Petro mėsinė“. Šį apdovanojimą įmonė pelnė už verslo partnerystę, labdaringą veiklą ir paramą tiems, kam jos labiausiai reikia.

Nominacija „Metų asmenybė“ įteikta UAB „AQ Wiring Systems“ direktoriui Nerijui Olšauskui. Tai žmogus, iš kurio mokomasi, tai asmenybė, įkvėpusi augti kitus.

Nominacija „Metų verslo lyderystė“ – verslo atstovas, kolektyvas ar organizacija, tapusi pavyzdžiu kitiems. Apdovanojimas atiteko UAB „Bioenergy LT“.

Nominacija „Inovatyviausia Biržų rajono įmonė“ – UAB „Furnioks“, o  darnaus šeimos verslo plėtros nominaciją pelnė Ugnės ir Eimanto Matelių „Medaus ūkis“.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Panevėžyje apdovanoti jaunieji kūrėjai

confident-noyce

G. Nausėda Vasario 16-osios proga apdovanojo per 80 Lietuvos ir užsienio piliečių

confident-noyce

Pagrindiniai 2024 metų „Grammy“ apdovanojimų laimėtojai

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau