6.9 C
Šeštadienis, 27 balandžio, 2024

Baigėsi Panevėžio miesto šachmatų varžybos: paaiškėjo stipriausi šachmatininkai

AutoriusjpFotoorganizatorių

Baigėsi Panevėžio miesto pirmos lygos šachmatų varžybos bei Panevėžio miesto šachmatų čempionato turnyrai, kuriuose paaiškėjo stipriausi šachmatininkai.

Pirmoje lygoje varžėsi 20 dalyvių, varžybos vyko šveicariška 7 ratų sistema. Nugalėtoju tapo ir kelialapį į kitų metų miesto finalines rungtynes iškovojo 6 taškus surinkęs Algimantas Kirdeikis.

Antrą vietą užėmė Bronius Plikšnys (5 taškai), trečią vietą iškovojo Panevėžio sporto centro šachmatų trenerio Virginijaus Lakiūno ugdytinis Domas Vaicekauskas.

„Panevėžio miesto finalinėse varžybose 10 dalyvių žaidė ratų sistema. Nei vienas dalyvis neišvengė pralaimėjimo, o kaip tik tai ir parodo varžovų atkaklumą bei begalinį norą laimėti“, – teigia treneris Virginijus Lakiūnas. 2024 m. miesto šachmatų čempionu tapo Albertas Bazevičius, iš 9 sužaistų partijų surinkęs 6,5 taško. Antrą vietą surinkęs 6 taškus užėmė trenerio Virginijaus Lakiūno ugdytinis Ignas Jasas.

Šis sportininkas yra Lietuvos jaunučių iki 12 m. čempionas ir vyks į pasaulio arba Europos 12-mečių čempionatą.

Trečioje vietoje atsidūrė praėjusių metų nugalėtojas Kęstutis Šimkūnas (5,5 taško). 4 ir 5 vietas užėmę Artūras Voroblievas bei Rūta Jakaitytė užsitikrino vietas kitų metų čempionate.