Šiandien į Panevėžio miesto apylinkės teismą vedami du panevėžiečiai, kurie, kaip įtariama, galėjo prisidėti prie antradienį vakare Ramygalos g. įvykusios nelaimės, kai pro ketvirtą daugiaaukščio namo aukštą iškrito mergina.
Ją policijos pareigūnai rugsėjo 11 d., apie 22.30 val. rado mirusią Ramygalos g., prie namo laiptinės, ant žemės. Ant merginos kūno buvo rasta smurto žymių.
Į teismą dėl dviejų panevėžiečių kardomosios priemonės skyrimo kreipėsi prokurorai. Panevėžio apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Valdemara Chodorcevičienė teismo prašo abu įtariamuosius vyrus suimti 2 mėnesių laikotarpiui.
Tačiau teisėja Silvija Jakštienė 1984 m. gimusiam panevėžiečiui T. K., kartu gyvenusiam su žuvusiąja mergina, skyrė 15 parų suėmimą.

Antrasis įtariamasis, 1976 m. gimusiam Š. Š. – bus suimtas 8 paras.
Du įtariamieji, kurie šiandien buvo atvesti į teismą dėl kardomosios priemonės yra panevėžiečiai. Tai policijai gerai žinomi asmenys. Jie anksčiau turėjo nemalonumų dėl įvairių vagysčių.
Priminsime, kad antradienį vakare Panevėžyje įvyko nelaimė – prie vieno iš Ramygalos g. namo laiptinės rasta mirusi 22 metų moteris. Galimo nusikaltimo įvykdymu nelaimės vietoje buvo sulaikyti du įtariamieji – 34 ir 42 metų panevėžiečiai. Jie buvo neblaivūs.
Namo gyventojai naujienų portalui JP pasakojo, kad dieną prieš įvykį buvo kviesti policijos pareigūnai – ketvirtojo aukšto bute triukšmauta.

Vyrą policininkai išsivežė, bet po kurio laiko jis grįžo. Jauna moteris skundėsi, kad ją mušė.
Kraupios nelaimės vėlyvą vakarą, antrojo aukšto gyventojai išgirdo triukšmą – kažkas nukrito.
„Išėjus į lauką pamatėme, kad prie namo guli moteris. Ji dar buvo gyva, bet kol atvažiavo greitoji, jos gyvybė užgeso. Kartu su žuvusiąja gyvenęs vyras sėdėjo kruvinas ant laiptų. Vyresniojo nematėme. Atvažiavusi policija pirmiausia išsivežė jaunesnį, o vėliau ir vyresnį vyrą“, – pasakojo įvykį mačiusi moteris ir sakė, kad žuvusioji ir jaunesnis vyras name apsigyveno neseniai.
Pasak jos, neaišku, ar jauna moteris pati iškrito pro langą, ar buvo išstumta. „Gal nepakėlusi smurto nusprendė pati pasitraukti iš gyvenimo“, – svarstė namo gyventoja.

Kaip praneša Policijos departamentas, pirminiais duomenimis, 22 metų mergina iškrito per langą iš buto, esančio ketvirtame aukšte.
Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos grupės vyresnioji specialistė Rasa Meištė naujienų portalui JP sakė, kad tragedijos aplinkybės tiriamos.