Sostinėje eismą sutrikdė užsiliepsnojęs vilkikas



Sostinėje pirmadienį eismą sutrikdė užsiliepsnojęs vilkikas.

„14.24 val. gautas pranešimas, kad Savanorių prospekte dega vilkiko variklio skyrius“, – BNS sakė Vilniaus apskrities policijos atstovas Tomas Bražėnas.

Jis taip pat teigė, kad į įvykio vietą išsiųsti du policijos ekipažai. Nuvykę pareigūnai taip pat reguliavo eismą, buvo susidariusi spūstis.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento atstovė Laura Valauskienė informavo BNS, kad degantis vilkikas užgesintas 14.43 valandą.

Pirminiais ugniagesių duomenimis, per įvykį niekas nenukentėjo.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Per praėjusią parą Panevėžio ugniagesiai jau 5 kartus vyko gesinti degančios žolės

JP Redakcija

Nuo telefono būdelių iki dirbtinio intelekto: kaip kinta bendravimas su tolimųjų reisų vairuotojais?

JP Redakcija

Savaitgalį gaisruose neišvengta aukų

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads