Socialdemokratai tikriausiai nepritars Vyriausybės planuojamai urėdijų reformai. Tai šeštadienį socialdemokratų prezidiumo posėdyje pareiškė partijos vadovas Algirdas Butkevičius, jį cituoja naujienų portalas delfi.lt.
„Jeigu tokiu keliu einant, aš manau, kad tokios idėjos nepalaikysim”, – sakė A.Butkevičius. Jo teigimu, reforma yra per radikali.
Anot delfi.lt, A.Butkevičius taip pat išsakė nuoskaudą, kad ilgai dirbantys vadovai laikomi blogais specialistais – pasak politiko, kartais būna, kad daug metų dirbęs žmogus dar dega idėjomis.
Aplinkos ministras Kęstutis Navickas sako, kad pertvarkant valstybinius miškus, vietoj 42 miškų urėdijų ketinama įsteigti 25-is miškų valdymo įmonės „Lietuvos valstybiniai miškai“ padalinius.
Dabar visus valstybinius miškus valdo Generalinė miškų urėdija ir 42 pelno siekiančios miškų urėdijos.