Šilutės rajone liepsnos pasiglemžė 800 šieno rulonų

Autoriusjp, 15min.lt
Fotofreepik.com


Po gaisro Šilutės rajone, pareigūnai įtaria įvykdytą padegimą. Į įvykio vietą turėjo skubėti ir gausios ugniagesių pajėgos.

Kaip informavo Tauragės apskrities VPK, Šilutės rajone, Kalnujų kaime, žemės sklype, atviroje vietovėje, sudegė apie 800 šieno rulonų. Pranešimas apie gaisrą buvo gautas penktadienio vakarą, apie 18.30 val. Įtariamas padegimas. Nuostolis 8000 eurų.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl turto sunaikinimo ar sugadinimo.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Apleisti pastatai Panevėžyje – galvos skausmas gaisrininkams

JP Redakcija

Panevėžyje įtariamas padegimas: sudegė ūkinis pastatas, apdegė gyvenamasis namas

JP Redakcija

Biržų rajone sulaikytas apleisto namo padegimu įtariamas vyras

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads