S. Skvernelis: konservus nepasiturintiesiems tiekiančiai įmonei bus pareikštos pretenzijos

S. Skvernelis.

Dėl galimų pažeidimų įmonei, tiekiančiai žuvies konservų nepasiturintiesiems, bus pareikštos pretenzijos, žada premjeras Saulius Skvernelis.

Jo teigimu, šiuo metu Socialinės apsaugos ir darbo ministerija (SADM) vertina informaciją, kad žuvies konservai gali neatitikti viešuosiuose pirkimuose reikalautos kokybės, nurodyto kiekio. S.Skvernelis patikino, kad pats pirkimas buvo „pakankamai skaidrus“, tiekėjai buvo tikrinami, vertinami.

„Tačiau ministerija tikrins, ir agentūra tikrins kokybę, ar atitinka viešųjų pirkimų sąlygas, kurios buvo labai aiškiai išdėstytos. Reikia pažiūrėti, jei tai yra tiekėjų problema ar tiekėjų bandymas galbūt per didelį mastą tokiu būdu pasukčiauti, tai yra numatytos ir tiekimo sutartį pasirašant sankcijos tiekėjui. Mane šiandien informavo Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, kad tas patikrinimas bus, tos pretenzijos bus pareikštos tiekėjui“, – sakė Vyriausybės vadovas.

Televizija TV3 pranešė, kad patikrinus per 300 tūkst. nepasiturinčių asmenų Lietuvoje tiekiamus konservus, 240 gramų skardinėje yra vos keli žuvies uodegų gabaliukai, nors parduotuvėse parduodamuose tokiuose pat konservuose žuvies yra gerokai daugiau, skiriasi ir jos išvaizda. Konservus tiekia neįvardijama Latvijos įmonė.

Šie žuvies konservai, kaip ir kiti svarbiausi produktai, yra perkami už Europos socialinio paramos fondo lėšas ir nemokamai kas du mėnesius tiekiami nepasiturintiems žmonėms.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Premjeras: nemanau, kad turtingiausieji turi moralinę teisę piktintis planais dėl GPM pokyčių

JP Redakcija

Premjeras: tikėtina, kad Lietuva pasinaudotų ES paskolomis gynybai

JP Redakcija

G. Paluckas: manau, kad bus apmokestinamas brangesnis nei 20 tūkst. eurų būstas

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads