14.2 C
Šeštadienis, 27 liepos, 2024

Rungtynių pabaigoje įvartį pelnę šiauliečiai išplėšė lygiąsias prieš „Panevėžį“

AutoriusJP, LRT.LTFotoFK "PANEVĖŽYS"

Trečiadienį „TOPsport A lygos“ 7-ajame ture susikibo praėjusio sezono prizininkai. Atkakli ir emocinga dvikova tarp „Šiaulių“ ir „Panevėžio“ futbolininkų baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1).

Šiauliečiai didžiąją dalį rungtynių buvo besivejančių vaidmenyje, tačiau rungtynių pabaigoje sugebėjo išlyginti rezultatą ir išplėšti tašką.

Rungtynių pradžioje kiek geriau atrodė pavėjui žaidę panevėžiečiai. Jie vertė prie savo vartų klysti aikštės šeimininkus, o galiausiai 8-ą minutę Noelis Mbo atliko gerą perdavimą Federico Palaciosui, kuris stipriu smūgiu į viršutinį vartų kampą išvedė „Panevėžio“ komandą į priekį.

Panašus vaizdas tęsėsi iki kėlinio vidurio, bet vėliau iniciatyvą perėmė šiauliečiai. Tiesa, Vytautui Černiauskui iki pertraukos savo vartus pavyko išsaugoti sausus.

Antrąjį kėlinį aikštės šeimininkai pradėjo kur kas aktyviau ir turėjo dvi labai geras progas pasižymėti, tačiau kartą „Panevėžį“ gelbėjo vartininkas, sykį smūgį blokavo gynėjas.

Įpusėjus kėliniui kilo gaistas prie svečių vartų, bet net keli šiauliečių bandymai buvo nesėkmingi. Nuo 79 ir 81 minutės „Šiauliai“ turėjo net dvi puikias progas pasižymėti, bet V. Černiauskas abu sykius sužaidė sėkmingai.

Mindaugo Čepo auklėtiniai 85-ą minutę pasiekė savo. Po dar vieno chaoso prie panevėžiečių vartų iš arti kamuolį į vartus pasiuntė po keitimo pasirodęs Nauris Petkevičius.

Per likusį laiką savo progų turėjo abi ekipos, tačiau pergalingų įvarčių pelnyta nebuvo.