18.4 C
Panevėžys
Šeštadienis, 18 gegužės, 2024

Rinkitės profesinio bakalauro studijas Panevėžio kolegijoje

Iki 2018 m. rugpjūčio 17 d. vyksta bendrasis priėmimas į aukštąsias mokyklas per LAMA BPO sistemą, kuriame šiemet dalyvauja 18 universitetų ir 19 kolegijų, tame tarpe ir Panevėžio kolegija. Šiais metais pasirinkusių profesinio bakalauro studijas kolegijoje laukia naujas reikalavimas – stojančiojo minimalus konkursinis balas turi būti ne mažesnis kaip 2,0.

Panevėžio kolegija 2018 m. siūlo rinktis 17 profesinio bakalauro studijų programų nuolatine ir ištęstine studijų formomis.

Siūloma puiki galimybė studijuoti nemokamai – pasirinkusiems studijuoti kolegijose šiais metais skirta daugiau valstybės finansuojamų studijų vietų. Ypač  daug jų skirta technologijos mokslų studijoms. Pasirinkusiems Statybos, Kelių inžinerijos, Elektros ir automatikos įrenginių, Informacijos sistemų kūrimo ir priežiūros, Kompiuterinių tinklų administravimo studijų programas didelė tikimybė studijuoti valstybės finansuojamoje vietoje. Neturėtų dvejoti ir tie, kurie vidurines mokyklas baigė gerokai anksčiau – penkiabalės sistemos vertinimai kol kas yra labai palankiai perskaičiuojami stojančiųjų naudai.

Stojantiesiems taip pat siūlome visoje šalyje populiarias ir paklausias socialinių mokslų studijų srities programas: Logistika, Teisė, Tarptautinis verslas. Kasmet darbo rinkoje pageidaujami ikimokyklinio ugdymo pedagogikos specialistai. Atnaujintas programos pavadinimas Ikimokyklinis ir priešmokyklinis ugdymas pabrėžia galimybę programos absolventams dirbti ne tik vaikų lopšeliuose – darželiuose, bet ir mokyklų priešmokyklinio ugdymo klasėse.

Biomedicinos mokslų fakultetas kviečia į visada paklausias ir perspektyvias studijų programas – Bendrosios praktikos slauga, Grožio terapija, Burnos higiena, Kineziterapija.

Kodėl turėtumėte rinktis Panevėžio kolegiją?

Mokslo ir studijų stebėsenos ir analizės centro (MOSTA) tyrimai bei Lietuvos kolegijų potencialo analizė parodė, kad esame stipri aukštoji mokykla, užimanti aukštas pozicijas, o mūsų studentų ir absolventų atsiliepimai apie kolegiją yra labai palankūs. Aktyviai bendradarbiaujame su darbdaviais sudarant jauniems žmonėms karjeros, atlygio ir veiklos perspektyvas. Vienas iš pagrindinių motyvacijos elementų rinktis studijas Panevėžio kolegijoje – karjeros galimybės. Net 85% mūsų kolegijoje studijas baigusių absolventų sėkmingai įsidarbina regiono įmonėse bei organizacijose. Nemaža dalis pradeda dirbti jau antrame kurse tose kompanijose, kuriose atlieka praktiką.

Paskutiniai keleri metai yra tikrai džiuginantys mūsų veiklos rezultatų kontekste. Kelias į rezultatą grįstas pokyčiais. Keitėmės daugelyje sričių – pradedant nuo to, kad pakeitėme institucijos valdymo struktūrą, išsigryninome veiklas ir subalansavome finansų srautus, suformavę komandą intensyviai pradėjome dirbti studijų programų viešinimo srityje, atnaujinome kolegijos tinklalapį, daugiau laiko ir resursų skiriame bendravimui socialiniuose tinkluose. Renovavome ir atnaujinome kolegijos bendrabutį, sudarydami geras apgyvendinimo sąlygas iš regiono atvykusiems studentams.

Nuolat rūpinamės, kad studentams būtų įdomu ir jauku mūsų kolegijoje. Šiais metais pradėjome įgyvendinti studentų verslumo ugdymo koncepciją. Visi, studijuojantys mūsų kolegijoje, turės galimybę susipažinti su antreprenerystės (verslumo) pagrindais ir praktiškai išbandyti savo gebėjimus verslo imitacinėse firmose, o gabiausiems bus sudarytos sąlygos kolegijos verslo centre kurti startuolių įmones ir vykdyti verslą. Jiems talkins kvalifikuoti mentoriai ir tutoriai.

Kolegijoje sudarytos puikios sąlygos ne tik mokytis, bet ir dalyvauti mokslinėje veikloje, tampant studentų mokslinės draugijos (SMD) nariais, dalyvaujant kasmetinėse SMD konferencijose, pristatant savo darbus periodiniame leidinyje “Mokslo šaknys”.

Studentavimo subtilybes pajausite ir išbandysite įsitraukę į studentų atstovybės “PankoSA” veiklą, taip pat dalyvaudami įvairiuose studentų popaskaitinės veiklos būreliuose ( sporto, teatro, dailės ir kt.)

Studijuodami Panevėžio kolegijoje turėsite galimybes susipažinti su studijomis ar patobulinti praktinius gebėjimus užsienio aukštosiose mokyklose, pasinaudodami mainų Erasmus+  programa galėsite nuvykti į vieną iš 50-ies užsienio aukštųjų mokyklų, kolegijos mainų programų partnerių.

Jeigu galvojate, kad profesinio bakalauro studijos Panevėžio kolegijoje yra patrauklios ir atitinka Jūsų karjeros planus, kviečiame studijuoti.

Tapti Panevėžio kolegijos studentu galite pateikę prašymą per LAMA BPO sistemą arba tiesiogiai kreipdamiesi į mūsų kolegijos studentų priėmimo tarnybą, adresu Laisvės a. 23, Panevėžys (pirmas aukštas, 117 kabinetas) iki rugpjūčio 17 d.

Mąstykite! Rinkitės! Veikite!


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Panevėžio kolegijoje vyko tarptautinė studentų konferencija „Mokslo šaknys 2024“

confident-noyce

Panevėžio kolegija sustiprino pozicijas aukštųjų mokyklų reitinguose

confident-noyce

Panevėžio kolegijoje vyko respublikinis konkursas „Apskaita – verslo pagrindas“

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau