Panevėžio vaikų dienos centro auklėtiniams įteiktas tikras Kalėdų Senelio laiškas

Panevėžio vaikų dienos centro auklėtiniams įteiktas tikras Kalėdų Senelio laiškas

JP / Neringos PRIDOTKAITĖS nuotr.

Internetinis projektas „Tikras Kalėdų Senelio laiškas“ šventiniu laikotarpiu džiugina vaikus visoje Lietuvoje ir užsienyje. Mažiesiems siunčiami Kalėdų Senelio laiškai padeda kurti jaukią švenčių laukimo atmosferą, leidžia ilgiau pasidžiaugti artėjančių Kalėdų stebuklu.

Kas savaitę į skirtingus miestus išsiųsdami kelis šimtus Kalėdų senelio laiškų, projekto autoriai nusprendė su artėjančiomis didžiosiomis metų šventėmis pasveikinti ir Panevėžio vaikus.

BIC

Kalėdų Senelio laiško idėjos sumanytojai šia savaitę lankėsi Panevėžio socialinių paslaugų centre, kur vyko šventinis renginys Panevėžio vaikų dienos centro „Gerumo tiltai“ auklėtiniams. Renginio metu vaikams buvo perskaitytas ir įteiktas laiškas nuo Kalėdų Senelio, išdalintos nuotaikingos šventinės užduotėlės ir įteikti originalūs Gero vaiko sertifikatai.

„Kiekvienas vaikas nepaprastai laukia Kalėdų, todėl nuostabu, kad jūsų komanda su šia gražia Kalėdų Senelio laiško iniciatyva sustiprina nuoširdų jų tikėjimą Kalėdų stebuklu. Vaikai ypatingai džiaugėsi, nes kiekvienas iš jų gavo Kalėdų Senelio patvirtinimą, jog šiais metais buvo geras. Su džiugesiu ir entuziazmu atlikę atneštas užduotėles, dabar vaikai dar labiau laukia Kalėdų. Ačiū visai komandai už tokią nuostabią dovaną ir vaikams surengtą jaukią šventę“, – sakė Panevėžio socialinių paslaugų centro Vaikų dienos centro vadovė Toma Vaiginienė.

„Geriausia mūsų darbo dalis – žinojimas, kad suteikiame vaikams nepamirštamus Kalėdų laukimo įspūdžius, kuriame mažą šventinį stebuklą. O gautos nuoširdžios tėvelių padėkos paskatina dar labiau stengtis. Mūsų rūpestingai paruošti laiškučiai iškeliauja Lietuvoje ir užsienyje Kalėdų laukiantiems vaikams, tačiau prieš pat šventes norėjome nudžiuginti ir bent dalį savo miesto vaikų. Tikimės, kad mūsų mažos dovanos sustiprino vaikų tikėjimą Kalėdų Seneliu“, – džiaugėsi projekto atstovai Tomas Morkūnas ir Ugnė Mikalauskienė.

L. Mikalauskas, U. Mikalauskienė, N. Pridotkaitė, T. Morkūnas.

„Tikras Kalėdų senelio laiškas” – jau antrus metus sėkmingai vystomas internetinis projektas, kuriame šventiniu laikotarpiu tėveliai gali užsakyti savo vaikučiams laišką nuo Kalėdų Senelio.

Projekto iniciatoriai panevėžiečiai T. Morkūnas ir L. Mikalauskas subūrė komandą, kurios dėka jau daugiau kaip 1 000 Lietuvos vaikų buvo nustebinti, gavę laišką nuo Kalėdų Senelio.

U. Mikalauskienė.

Prie projekto prisidėjo U. Mikalauskienė, bendraudama su vaikų tėveliais ir užtikrindama, kad kiekvienas laiškas vaikučiams į namus būtų pristatytas iki Kalėdų, taip pat prie iniciatyvos prisidėjo fotografė N. Pridotkaitė.

AIK

Kraujo labaratorija

Tėvynė

H2Auto plovykla

JUKmedia

Lazy Monkey

Dattoo tattoo

NĖRA KOMENTARŲ

Atsakyti

JP.LT už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.LT pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.