9.6 C
Šeštadienis, 4 gegužės, 2024

Panevėžio sporto centro irkluotojai sėkmingai atidarė sezoną

AutoriusjpFotoorganizatorių

Lietuvos baidarių, kanojų ir irklenčių ilgų nuotolių čempionatu atidarytas 2024 m. irkluotojų sezonas. Marijampolėje vykusiose varžybose su daugiau nei 100 dalyvių startavo bei prizines vietas iškovojo Panevėžio sporto centro ugdytiniai.

Varžybose geriausiai sekėsi jaunių grupės atstovei Rasai Vaičikonytei. Sportininkė 5000 m distanciją vienviete baidare įveikusi greičiausiai – per 22 min. 49 sek. – pasidabino aukso medaliu. Su Rasa startavusi Liucija Railaitė finišo liniją kirto antra. Sportininkės rezultatas – 23 min. 29 sek.

Toje pačioje amžiaus grupėje dalyvavęs Domantas Gritėnas taip pat iškovojo antrą vietą. Sportininkas 5000 m distanciją įveikė per 21 min. 50 sek. Antrą vietą taip pat laimėjo Elija Kraujalytė. Sportininkė priklauso mergaičių amžiaus grupei, todėl jai teko įveikti perpus mažesnę distanciją – 2500 m. Elija minėtą distanciją įveikė per 12 min. 13 sek. ir vos 5 sekundžių skirtumu atsiliko nuo pirmą vietą laimėjusios vilnietės.

Minėtus sportininkus varžybos ruošia Panevėžio sporto centro baidarių ir kanojų irklavimo treneriai Dalia Vaičikonienė ir Vytautas Vaičikonis.