Panevėžio kolegijoje įgytas žinias sėkmingai pritaiko operacinėje

J. Chankienė.

J. Chankinienė.

35-erių Justinos Chankinienės darbą savo akimis, veikiausiai, menkai spėsite teišvysti, tačiau moters veikla – pasiaukojanti ir svarbi. Justina Panevėžio kolegijoje įgytas žinias sėkmingai pritaiko Panevėžio Respublikinėje ligoninėje, kur dirba intervencinės radiologijos skyriuje operacinės slaugytoja.

J. Chankinienė pasakoja, jog Biomedicinos mokslų fakultete įgyta bendrosios praktikos slaugytojos specialybė jai nėra pirmoji – prieš tai ji mokėsi vadybos. Rinkdamasi savo studijų kelią absolventė prisipažįsta dvejojusi ir sunkiai apsisprendusi, ką rinktis: vadybą ar medicinos krypties studijas.

„Baigus mokslus ir dirbant administracinį darbą medicina iš mano galvos niekur nedingo“, – šypteli Justina.

Dėl šios priežasties jauna moteris ryžosi stoti mokytis dar kartą, nors jau buvo sukūrusi šeimą, o namuose krykštavo vaikai. Justinos Alma mater vėl tapo Panevėžio kolegija.

„Taip buvo patogiau ir mokytis, ir rūpintis vaikais, be to, kolegija turi plačią praktinę bazę, bendradarbiauja su daugeliu Panevėžio gydymo įstaigų ir yra sudaromos geros sąlygos atlikti praktiką“, – sako.

Pasak jos, pusketvirtų metų trukusios studijos visai neprailgo. Jų metu studentei buvo sudaryta galimybė išvykti į mainų programą, kurioje ne tik leista pačiai artimai susipažinti su Prancūzijos bei Vokietijos slaugos sistema, bet ir užsienio mokiniams bei studentams papasakoti apie savo studijų patirtį.

„Įgautos žinios, sutikti žmonės gyvenimą nuspalvino įvairiomis spalvomis. Žinoma labiausiai įsiminė praktikos, nes buvo galima plačiai pažvelgti į įvairių skyrių darbus, jų specifiką.“

J. Chankinienė sako, jog studijų metu įgytos žinios darbe praverčia, nors skyriaus, kuriame ji dirba, specifika nemažai skiriasi nuo kituose skyriuose dirbančių slaugių darbo pobūdžio.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Panevėžio kolegijos Biomedicinos mokslų fakultetas kviečia registruotis į specializuotus mokymus

JP Redakcija

Panevėžio kolegija kviečia mokykitis tapybos ir apskaitos

JP Redakcija

Panevėžio kolegijos studentams įteikti diplomai: sveikatos sektorių papildys nauji specialistai

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads