Po ketverių metų pertraukos panevėžietė triatlonininkė Alina Ranceva grįžta į sportą. „Geležine ledi“ vadinama sportininkė ne kartą įrodė ir dar įrodys, jog ją taip vadina – ne veltui.
Pasaulio čempionatas
„Jei galvojote, kad jau pakabinau sportbačius ir dideli iššūkiai praeityje – klydote“, – užtikrintai naujienų portalui JP teigė A. Ranceva.
Triatlonininkė pasakojo, kad jau liepos 28 d. ji vyksta į Vokietiją, kur dalyvaus Trigubo ultratriatlono pasaulio čempionate.
„Vykstu į pasaulio čempionatą su paprastu tikslu – noriu finišuoti, įveikti be proto ilgą distanciją. Būsiu pirma lietuvė, įveikusi trigubą ultratriatloną. O, koks bus rezultatas – dar pamatysime“, – šypsojosi A. Ranceva.
Grįžta su trenksmu
Pasak A. Rancevos, Vokietijoje kitą savaitę vyksiančiame čempionate ji sieks praplaukti 11,2 km, praminti dviračiu 540 km ir prabėgti 126 km atstumus.
„Ultratriatlono varžybose nedalyvavau keturis metus. Po tokios pertraukos noriu grįžti ir įrodyti, jog mane „geležine ledi“ vadina ne veltui. O dabar ne tik mintys sukasi apie pergalės parvežimą atgal į mylimą Panevėžį, bet ir apie šeimą – noriu, kad manimi didžiuotųsi, kai grįšiu iš Vokietijos“, – šypsojosi A. Ranceva.
Laukia daugiau iššūkių
Pasak sportininkės, trigubas ultratriatlonas Vokietijoje – tik pradžia.
„Tikiuosi tapti pirma lietuve, įveikusia tokį iššūkį. Žinoma, noriu ir medalį parsivežti. O, kai įrodysiu, kad „geležinė ledi“ sugrįžo, toliau dalyvausiu ultratriatlono varžybose. Po trigubų ultratriatlono varžybų, dar būna penkiagubos ir dešimtgubos distancijos rungtys. Šiose rungtyse irgi garsinsiu savo miesto ir šalies vardą“, – apie savo planus pasakojo A. Ranceva.
Kasdienybėje – ne tik sportas
Šiuo metu A. Ranceva ne tik ruošiasi sugrįžimui į didįjį sportą, bet ir yra Panevėžio miesto Tarybos narė bei ugdo ir vaikus.
„Rūpinuosi ne tik savo pasiekimais sporte, bet ir savo šeimos, miesto ir ugdomų vaikų gerove. 2022-aisiais kandidatavau į Panevėžio miesto Tarybą, prisijungiau prie Bendruomenių, socialinių reikalų, sveikatos ir sporto komiteto. Taip pat dirbu vaikų lopšelyje-darželyje „Pasaka“ judesio korekcijos mokytoja, daug užsiimu ir su specialiųjų poreikių vaikais“, – apie savo veiklas pasakojo panevėžietė.