19.7 C
Šeštadienis, 4 gegužės, 2024

Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionate panevėžietis iškovojo bronzos medalį

AutoriusJPFotoORGANZIATORIŲ
T. Mackevičius.

po dviejų metų pertraukos Ignalinoje vyko Lietuvos orientavimosi sporto slidėmis čempionatas sprinto ir bendro starto trasose. Varžybose dalyvavęs Panevėžio sporto centro trenerio Algirdo Šalkausko ugdytinis Tadas Mackevičius iškovojo bronzos medalį.

T. Mackevičius sprinto trasoje varžėsi su V20 amžiaus grupės sportininkais. Vaikinas per 26 min. 52 sek. įveikęs 3,3 km ilgio trasą bei surinkęs 18 kontrolinių punktų (KP) užėmė trečią vietą.

M14 amžiaus grupės dalyvė Armantė Šimaitė įveikusi 2 km distanciją ir surinkusi 11 KP finišo liniją kirto penkta.

Varžybose dalyvavo per 200 sportininkų iš visos Lietuvos.

Gamtos grožiu užburiantys Italijos slidinėjimo kurortai – suskubę dar spėsite pasimėgauti žiemos pramogomis

Ko nepamiršti vykstant slidinėti – 4 svarbiausi patarimai keliaujantiems

Lietuvos orientavimosi sporto bėgte čempionate panevėžiečiai užėmė prizines vietas