KTU PTVF absolventams įteikti diplomai universitetui švenčiant 100-metį

AutoriusJPFotoORGANIZATORIŲ
KTU PTVF absolventams įteikti diplomai universitetui švenčiant 100-metį.

Kauno technologijos universiteto (KTU) Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto (PTVF) aktų salėje vyko diplomų įteikimo šventė. Iškilmingame renginyje diplomus atsiėmė 56-osios laidos bakalauro ir magistro studijų absolventai.

Šventės metu diplomai įteikti 28-iems Valdymo technologijų, Transporto priemonių inžinerijos, Industrinių technologijų vadybos bei Vadybos studijų programų absolventams.

Pirmosios pakopos studijas baigė 19 socialinių mokslų bakalaurų, o antrosios – 9 technologinių mokslų srities magistrai. Dar 32 antrosios pakopos absolventų, studijavę Statybos valdymo ir Vadybos studijų programas, studijas baigė ir diplomus gavo šių metų sausio mėnesį.

Dekanės prof. Daivos Žostautienės padėkas už puikius studijų rezultatus gavo 3 absolventai: Vadybos bakalaurė Justina Dubraitė Manaikaitė, Valdymo technologijų magistras Laurynas Kvedaras. Diplomą su pagyrimu ir dekanės padėka gavo Valdymo technologijų magistras Vaidas Gasiūnas, kuris taip pat yra ir šių metų UAB „Metalistas“ įsteigtos mecenato stipendijos laimėtojas.

KTU PTVF absolventams įteikti diplomai universitetui švenčiant 100-metį.

Universiteto rektorius sakęs kalbą nuotoliu sveikino absolventus visos universiteto bendruomenės vardu su šia šaunia studijų etapo pabaiga bei naujo etapo pradžia: „Linkiu ir toliau drąsiai keliauti savo svajonių ir karjeros link. Esu tikras, kad jums pavyks. Nuo šiandien jūs esate mūsų alumnai, linkiu šį vardą priimti atsakingai bei išdidžiai. Universitetas jus išlydi tam, kad grįžtumėte ne tik studijuoti, bet ir dirbti, bendradarbiauti, konsultuoti, kurti bei įgyvendinti idėjas. O šiandien linkiui švęsti ir džiaugtis, jūs gaunate diplomą universiteto šimtmečio metais, tegul tai – prisideda dar prie akimirkos iškilmingumo“, – linkėjo rektorius Eugenijus Valatka.

Fakulteto dekanė prof. Daiva Žostautienė pasiteiravo salėje sėdinčių absolventų, kaip jie jautėsi pirmą kartą žengdami į universitetą ir kaip jaučiasi dabar: „Ar jūs jaučiatės tvirtesni, didesni, brandesni, labiau pasitikintys savimi? Jeigu taip, tai jūs tūkstančių diplomų verti ir ačiū, kad jūs tokie esate“, – pabrėžė prof. Daiva Žostautienė savo sveikinime.

Dekanė sveikindama džiaugėsi, jog absolventai yra universiteto 100-mečio laida, todėl labai laukia jų sugrįžtant bendradarbiavimui, naujų idėjų pasidalinimui.

KTU PTVF absolventams įteikti diplomai universitetui švenčiant 100-metį.

Sveikinimo kalbą absolventams tarė Panevėžio miesto savivaldybės mero pavaduotojas Lauras Jagminas. Mero pavaduotojas linkėjo siekti savo užsibrėžtų tikslų. „Praktikas, realistas žmogus pasakytų, kad diplomas tai tiesiog brangesnis, aukštesnės kokybės popieriaus lapas su keliais tūkstančiais simbolių. Bet ką tai reiškia jums? Tai yra naujas raktas į jūsų sėkmę kuriuo turėsite naudotis išmintingai,“ – linkėdamas kurti asmeninę gerovę, kalbėjo mero pavaduotojas L. Jagminas.

Jaučiantys sentimentus universitetui, kadangi patys čia studijavo, savo sveikinimo kalbose šviesios ateities bei nuolat tobulėti linkėjo, Lietuvos inovacijų centro ekspertas, Panevėžio krašto pramonininkų asociacijos direktorius Rimantas Serva ir Lietuvos Respublikos Seimo narys Deividas Labanavičius.

PTVF šventėje dalyvavusi  LR Seimo narė Guoda Burokienė sveikino absolventus bei įteikė padėką laboratorijų centro vadovui, lektoriui Remigijui Kaliasui, už aktyvią veiklą ugdant mokinių STEAM gebėjimus bei netradicinio ugdymo aplinkų kūrimą. Taip pat padėka įteikta rinkodaros ir komunikacijos koordinatorei Sonatai Liutkevičienei už aktyvią veiklą populiarinant fakultete siūlomas studijas bei netradicinio ugdymo idėjos „Pabėgimo kambarys“ įgyvendinimą.

KTU PTVF absolventams įteikti diplomai universitetui švenčiant 100-metį.

Nuoširdžią kalbą bei padėkos žodžius tarė ir absolventai. Valdymo technologijų magistras Darius Basevičius sveikino visus gavusius diplomus: „Rašydami darbus įdėjome daug pastangų, jėgų, kantrybės ir laiko. Šiandien yra mūsų atpildo metas už mūsų atliktus ir apgintus darbus. Ačiū jums, kad sukūrėme šią nuostabią šventę, mes laimingi, kad esame čia ir galime džiaugtis kartu su jumis“, – džiaugsmo neslėpė magistras.

Vadybos bakalaurė Ilona Narkevičienė dėkojo kūrybingiems dėstytojams kurių dėka, trijų metų studijos neprailgo, kurios buvo kupinos emocijų, kūrybinio darbo, lengvo streso bei naujų iššūkių: „Šiandien yra ta diena, kai galime save vadinti nugalėtojais. Nes tokie ir esame. Taip pat esame išskirtiniai. Mes ne tik ištvėrėme bemieges naktis kuriant verslo drobes, sklaidant konflikto debesis ar aukso grynuolio beieškant, tačiau esame tie, kurie daug greičiau, nei kitų programų studentai, pabaigėme bakalauro studijas,“ – akcentavo absolventė.

KTU PTVF absolventams įteikti diplomai universitetui švenčiant 100-metį.

Kaip teigia I. Narkevičienė, kurso draugų vardu, visą tai ką sužinojo paskaitų metu stengėsi pritaikyti savo darbe ir net asmeniniame gyvenime, nepamiršdami prieš tai sudaryti SSGG analizės: „Studijų metu įgytų žinių tiek daug, kad prireiks dizainu grindžiamo mąstymo, o tokiems terminams kaip diversifikacija, konfrontacija, trianguliacija – semantinės analizės. Studijuodami sužinojome kaip analizuoti aplinką pasitelkiant Bostono matricą arba taikant penkių jėgų modelį. O antreprenerystė atskleidė, kad vadovas tai dar ne lyderis, o lyderis  nebūtinai vadovas. Šiandien dėkojame talentingiems dėstytojams, kurie sukūrė mūsų studijuotą Vadybos programą“, – iškalbinga kalba dalijosi bakalaurė Ilona Narkevičienė

Iškilmingą diplomų įteikimo ceremoniją vedė Vadybos magistrantės Viktorija Andriejūnienė ir Viktorija Kuodienė.  Šventę muzikiniais, meniniais pasirodymais papuošė Vytauto Mikalausko menų gimnazijos moksleivė Rūta Malinauskaitė bei KTU akademinio choro „Jaunystė“ nariai.

Magistrai dar po gynimų, įsiamžino 56-osios absolventų laidos KTU medyje. Jie dažais įspaudė savo rankos anspaudus medžio šakose. Stilizuotą medį nupiešė PTVF alumnė Ina Šmakotina su dukra Marija Šmakotinaite. Šventės nuotraukų galerija.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Vyriausybė pritarė dviejų aukštųjų mokyklų jungimui prie universitetų Vilniuje

confident-noyce

KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto 58-osios laidos absolventams įteikti magistro diplomai

confident-noyce

Susitarimu su JAV Stanfordo universitetu Lietuva sieks skatinti akademinius mainus

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau