Jauniesiems Panevėžio krepšininkams – išskirtinės trenerio V. Chomičiaus pamokos

AutoriusMODESTAS PARIAUKA
FotoŽIVILĖ VEČIORKUTĖ
Jauniesiems Panevėžio krepšininkams - išskirtinės trenerio V. Chomičiaus pamokos.

Panevėžyje puikiai žinomas Lietuvos krepšininkas bei treneris Valdemaras Chomičius Sporto ir išsilavinimo akademijos krepšininkams surengė išskirtinę treniruotę. Joje jaunieji krepšininkai iš žinomo trenerio išgirdo šios sporto šakos subtilybes.

Norėjo pakeisti aplinką

Valdemaras Chomičius – gerai žinomas ne tik kaip krepšininkas, bet ir treneris, perteikiantis savo turimas žinias jauniesiems krepšininkams.

Pasak Sporto ir išsilavinimo akademijos vadovo Žydrūno Kuodžio, žinomas treneris Panevėžyje krepšiniu besidomintiems vaikams treniruotę vedė pirmą kartą.

„Tai buvo pirmas, bet tikrai ne paskutinis kartas, kai atvyko vienas garsiausių Lietuvos krepšininkų ir trenerių – Valdemaras Chomičius. Džiaugiamės, kad jis vis labiau įsilieja į Sporto ir išsilavinimo akademijos veiklas bei dalinasi savo patirtimi“, – sakė Ž. Kuodis.

Jauniesiems Panevėžio krepšininkams – išskirtinės trenerio V. Chomičiaus pamokos.

Šio susitikimo pagrindinis tikslas, anot Sporto ir išsilavinimo akademijos vadovo, auklėtiniams bei treneriams parodyti ir priminti pagrindines gaires, tinkamas vasaros krepšinio sezonui. „Tikimės, kad su treneriu V. Chomičiumi galėsime mokomosiose treniruotėse susitikti dažniau“, – kalbėjo Ž. Kuodis.

Nebuvo lengva

Sporto ir išsilavinimo akademijos auklėtiniai neslėpė, kad V. Chomičiaus treniruotė nebuvo lengva.

„Stebint vaikus, matėsi, kad jiems buvo tikrai nelengva ir, galbūt, labiau ne fiziškai, o emociškai. Atrodo, kad  pratimas, kurį jie puikiai žino, tačiau padaryti jo tinkamai – nepavyksta. Galbūt dėl didelio jaudulio, nes toks žinomas treneris juos mokė pirmą kartą“, – pasakojo Sporto ir išsilavinimo akademijos vadovas.

Jauniesiems Panevėžio krepšininkams – išskirtinės trenerio V. Chomičiaus pamokos.

Didelė motyvacija

Ž. Kuodis neslėpė, kad V. Chomičiaus pamokos vaikams ir treneriais – neįkainojama patirtis.

„Planuojame, kad šis treneris dar tikrai grįš į mūsų treniruotes. Taip pat ketiname į treniruotes pasikviesti ir daugiau garsių krepšinio pasaulio atstovų. Tai ne tik neįkainojama patirtis vaikams ir treneriams, tačiau ir didelė motyvacija“, – įsitikinęs Sporto ir išsilavinimo akademijos vadovas.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Uniclub Bet-PRKL – prarastos viltys ir pozicijas sustiprinę lyderiai

JP Redakcija

Magiškas finišas: rankų nenuleidę panevėžiečiai išplėšė pergalę iš uteniškių rankų

JP Redakcija

P. Danusevičius: apie įpusėjusį sezoną, išvyką į Uteną ir pasiilgtą žaidimą Panevėžyje

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads