Inauguruotas naujasis Panevėžio Rotary klubo prezidentas

Autoriusraimonda mikučionytėFotoživilė večiorkutė
L. Jagminas.

Šiandien inauguruotas naujas Panevėžio Rotary klubo prezidentas – 40-metis Lauras Jagminas. Tai jau 30-masis Panevėžio Rotary klubo prezidentas.

Prezidentaus metus

Naujai Panevėžio Rotary klubo prezidentas L. Jagminas perima pareigas iš Gedimino Daškevičiaus.

„Praėjusią kadenciją buvau klubo sekretorius, o dabar, iki 2024 metų liepos 1 dienos būsiu Panevėžio Rotary kluvo prezidentas. Sekretorius šią kadenciją bus Rimantas Maldūnas, o iždininkas – Dainius Mikeliūnas. Šiemet labai graži proga ir gražūs sutapimai. Vakar man sukako 40 metų, o Panevėžio Rotary klubo prezidentas būsiu trisdešimtas“, – pasidžiaugė gražiomis datomis L. Jagminas ir sakė, kad klubo veikla jam puikiai žinoma.

Rotariečių gretos didėja

Panevėžyje Rotary klubas įkurtas 1995 metų pavasarį ir kasmet klubo narių gretos auga.

„Šiuo metu klubas turi 42 narius. Kasmet narių skaičius didėja. Šiuo metu vienas didžiausių klubo narių dėmesys – Ukrainai. Projektai susiję su pagalba šiai šaliai. Savaime suprantama, dirbame ir Panevėžiui bei panevėžiečiams. Siekiame motyvuoti mokinius, kad siektų pažangos moksle, sprendžiame socialines problemas. Planuojame veiklą su vaikų organizacijomis, tęsime bendradarbiavimą su RoboLabas“, – pasakojo inauguruotas prezidentas L. Jagminas.

Panevėžio Rotary klubas.

Rotary klubų veikimo principas

Rotary yra pasaulinė organizacija, kurią sudaro 1,2 mln. narių – problemų sprendėjų, kurie keičiasi idėjomis ir imasi veiksmų, kad sukurtų ilgalaikius pokyčius mūsų bendruomenėse. Rotary nariai naudoja savo lyderystę ir kompetenciją socialinių problemų sprendimui.

Rotary klubai veikia laikydamiesi tipinių Rotary klubo įstatų, priimtų 1922 m. Klubas turi turėti pavadinimą, turi būti nustatytos jo teritorijos ribos, nuolatinių susitikimų, narystės, lankomumo, stojamojo ir nario mokesčio mokėjimo taisyklės. Klubui vadovauja jo valdyba: prezidentas ir kiti pareigūnai. Kaip ir visų tarptautinių bei apygardos pareigūnų, jų įgaliojimai baigiasi kiekvienų metų liepos 1 dieną. Pasaulyje veikia daugiau nei 35 000 klubų.

Lietuvoje šiuo metu veikia 59 Rotary klubai (58 tradiciniai klubai bei 1 e-klubas) ir 3 Satelitiniai Rotary klubai.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Panevėžio „Rotary“ klubas turi naują prezidentą – juo tapo R. Maldūnas

confident-noyce

Panevėžio „Rotary“ klubas miestiečiams dovanojo koncertą

confident-noyce

Prasidėjo kalėdinis norvegų turas per Panevėžio rajoną

confident-noyce

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau