Nacionalinio stadiono Vilniuje projektą iš jo koncesininkės ir statytojos – investicijų bendrovės „BaltCap“ perima Arvydo Avulio valdoma nekilnojamojo turto bendrovė „Hanner“.
Tai penktadienį spaudos konferencijoje paskelbė Vilniaus meras Valdas Benkunskas.
Apie tai, kad „BaltCap“ projektui ieško kito investuotojo, šią savaitę paskelbė „Verslo žinių“ portalas. Tačiau nebuvo aišku, kokia apimtimi jis galėtų dalyvauti projekte – perimti jį visą, tapti finansiniu ar kitos formos partneriu.
S. Gustainis vz.lt patvirtino, jog projektą „toliau galėtų statyti ir vystyti kiti žmonės“.
Interviu BNS S. Gustainis penktadienį teigė, jog stadiono projektas yra geras ir įgyvendinamas, tačiau su sąlyga, jei jo statybų kaina bus indeksuota.
Švietimo ministras Gintautas Jakštas anksčiau sakė, kad valstybė kol kas nėra sumokėjusi nė euro už stadiono statybą. Jis teigė tikintis, kad sprendimai bus rasti ir stadionas bus pastatytas laiku.
Projektas ėmė strigti paaiškėjus, kad jis gerokai pabrango ir „BaltCap“ kreipėsi į partnerius prašydamas indeksuoti statybų kainą. Fondas ne kartą tikino, kad buvęs „BaltCap Infrastructure Fund“ partneris Šarūnas Stepukonis, kuris įtariamas pralošęs milijonus eurų fondo lėšų, nepadarė žalos stadiono projektą įgyvendinančiai įmonei „Vilniaus daugiafunkcis kompleksas“.
