Dvi dienas į Šilaičių kapines panevėžiečius veš nemokamas viešasis transportas

AutoriusJP
FotoRIMVYDAS ANČEREVIČIUS


Panevėžio miesto savivaldybės taryba nutarė spalio 31 ir lapkričio 1 d. viešuoju transportu keleivius į Šilaičių ir Pašilių kapines vežti nemokamai.

„Jau ketvirtus metus iš eilės gyventojams sudarome galimybę nemokamai naudotis viešuoju transportu, vykstant į kapus aplankyti amžinojo poilsio atgulusių artimųjų. Taip siekiame ne tik sumažinti milžiniškas automobilių spūstis keliuose, spręsti automobilių statymo prie kapinių problemą, bet ir skatinti panevėžiečius iš automobilių persėsti į viešąjį transportą. Taip veikdami išvien – keliaudami su aplinkai draugiškais autobusais – prisidėsime prie tvarios aplinkos tausojimo“, – sako Panevėžio miesto savivaldybės administracijos direktorius Tomas Jukna.

Spalio 31 ir lapkričio 1 d. keleiviai nemokamai bus vežami maršrutais Dariaus ir Girėno g.–Šilaičių civilinės kapinės, Šilaičių civilinės kapinės–Dariaus ir Girėno g., Aguonų g.– Šilaičių civilinės kapinės, Šilaičių civilinės kapinės–Aguonų g. Į kapines vykstantys autobusai stos pakeliui esančiose stotelėse.

Taip pat informuojame, kad lapkričio 1–2 d. 16-ojo autobusų maršruto eismas bus suintensyvintas. Tikslūs viešojo transporto tvarkaraščiai skelbiami www.panevezioautobusai.lt arba www.pktransportas.lt.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Vyriausybė – už siūlymą paskelbti Sausio 13-ąją nedarbo diena, bet rekomenduoja iš švenčių kalendoriaus išbraukti Vėlines

JP Redakcija

Savaitgalį į sostinės gatves išvažiuos nemokamas autobusas-galerija

JP Redakcija

Į šalies saugumui svarbias veiklas siūloma įtraukti susisiekimą autobusais

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads