Panevėžiečiai rado kuo pasidalinti su kitais šalies miestais



Panevėžio miesto 3D realybės modelis, jo galimybės ir taikymas planuojant teritorijas, vizualizuojant statinių projektus ir informuojant visuomenę pristatytas LR Valstybės kontrolės specialistams.

„Esame viena pirmųjų šalies savivaldybių, kuri miesto atnaujinimo ir plėtros projektus gali analizuoti, vertinti pasitelkdama 3D realybės modelį. Tai didžiulė nauda miestui, vykdančiam darnią, tvarią plėtrą. 3D skaitmeninės technologijos rodo jo inovatyvumą, be to, tai didžiulė pagalba pritraukiant investicijas – potencialūs investuotojai net ir nebūdami mūsų mieste gali po jį pasivaikščioti. Savivaldybė 3 D realybės maketą pirmąkart pritaikė Stasio Eidrigevičiaus menų centro konkurse – jam pateiktus darbus galėjome vertinti realios aplinkos kontekste, įvairiais rakursais, išvengdami vizualiųjų apgaulių“, – sako Teritorijų planavimo ir architektūros skyriaus vedėja Daiva Gasiūnienė.

Panevėžio patirtį kuriant ir taikant 3D modelį valstybės kontrolieriai ketina siūlyti kitoms šalies savivaldybėms.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Kaip 3D spausdinimas keičia gamybą?

JP Redakcija

Panevėžyje – išskirtinė 3D paveikslų paroda

JP Redakcija

3D spausdintuvas – kada jį naudosime kasdienybėje?

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads