Žinios iš „Man-go“: nauja daina, papildomi koncertai  ir naujas albumas

Grupė „Man-go“.
Grupė „Man-go“.

„Dar nuo Šekspyro laikų meilės istorijose ne visada abu išgyvena gražiausią pasaulyje jausmą“, – sako „Man-go“ merginos, pristatančios naujausią savo kūrinį „Meilė be atsako“.

Ši daina – įžanginis akordas prieš naujo albumo pasirodymą. Planuojama, kad naujausių kūrinių rinkinys pasieks gerbėjus artimiausią mėnesį.

Socialinio tinklo „Youtube“ platformoje dainą „Meilė be atsako“ iliustruoja akimirkos iš 20-mečio jubiliejinių koncertų turo.

„Praėjusių metų rudenį ir šių metų pradžioje įvairių miestų koncertų salėse susitikome su tūkstančiais mūsų grupės gerbėjų. Priešingai nei naujausioje dainoje skambantys žodžiai, jubiliejiniai koncertai mums padovanojo tokį stiprų meilės atsaką, kurį prisiminus kaskart kūnu laksto šiurpulys. Norime, kad tas akimirkas ir pojūčius dar kartą prisimintų ir mūsų gerbėjai“, –  sako „Man-go“ narė Rima.

Vasarį ir kovą grupė ruošiasi dar penkiems papildomiems pasirodymams: vasario 21 d. – Kaune, kovo 14 d. – Vilniuje, kovo 20 d. – Druskininkuose, kovo 21 d. – Alytuje, kovo 22 d. – Šiauliuose.

Prie „Man-go“ trijulės per paskutinius keturis koncertus prisijungs ir Viktorija. Koncertuose publikos laukia specialiai šiam šou sukurta choreografija, vaizdo projekcijos, geriausi hitai. Jubiliejinė programa papildyta tokiais šlageriais kaip „Du pavasariai“, „Pabučiuok“. Gerbėjų laukia ir išskirtinė galimybė pirmiesiems išgirsti gyvai naujausią grupės dainą „Meilė be atsako“.


1 komentarai

arabu seikas 2020-02-12 15:54 at 15:54

Kniaukiancios kates net nomoka dainuoti.

Atsakyti

Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Panevėžio pramonės įmonių stogai trims vakarams tapo scenomis po atviru dangumi

JP Redakcija

K. Kerbedžio premjera: „Tai turbūt romantiškiausia mano daina“

JP Redakcija

Po netekčių atsigavęs Radžis įgauna pagreitį: koncertų turas, nauja daina ir fotosesija

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads