Velžiečiai audringai atsisveikino su vasara

FotoInga Kanišauskė ir „Ta FoTo“
Velžiečiai audringai atsisveikino su vasara.

Pernai suorganizavus pirmąjį šeimų pikniką, organizatoriai jautė didelį pasisekimą, laimę. „Dalyviai mums dovanojo daug šypsenų ir begalę gerų žodžių. Taip pat ir prašymų, kad šis renginys būtų tradicinis. Taigi įgyvendinome pažadus ir šiemet pikniką organizavome jau antrąjį kartą“, – sakė viena iš organizatorių, Panevėžio rajono aktyvių šeimų bendruomenės narė Inga Kanišauskė.

Sporto užsiėmimai ir edukacijos

Šiuo vasaros pikniku, pasak jos, siekiama suburti kuo daugiau jaunų šeimų, kad šios bendrautų, smagiai leistų laiką bei visi susirinkusieji sportuotų, išbandytų dar nebandytas naujoves, pramogas. Beje, renginyje jų tikrai netrūko. Vyko tinklinio varžybos, vėlyvieji bendruomenės pusryčiai (kiaušinienės kepimas, suneštinės vaišės), vaikų turgelis, Raudonojo Kryžiaus savanoriai mokė, kaip suteikti pirmąją pagalbą. Taip pat vyko burbulinis futbolas, piešimas, lauko žaidimai, kvapni edukacija „Saulės mandala“, putų šou, o pikniką užbaigė ugnies šou.

„Kaip ir pernai, šventė prasidėjo tinklinio varžybomis, kuriose rungėsi įvairaus amžiaus tinklininkai. Varžybas organizavo Panevėžio rajono savivaldybės Velžio seniūnijos sporto metodininkė Karolina Paškevičiūtė. Buvo smagu žiūrėti į besivaržančias komandas“, – dėstė moteris.

Velžiečiai audringai atsisveikino su vasara.

Išskirtinės pramogos

Bendruomenės nariai buvo kviečiami prie vėlyvųjų pusryčių stalo.

„Kvietėme pavaišinti draugą savo atsineštu patiekalu bei paragauti bendruomeninės kiaušinienės, kurią gamino Vilanda Reikalienė ir Greta Gaurilkienė. Prie pusryčių stalo vaišių prisidėjo Panevėžio centrinis turgus, A. Končienės įmonė, „Velželio duona“, Sima Kergytė, Skaistė Stuknė, „Dembavos medelynas“, „Elmenhorster“. Ačiū AB „Linas“, kurie dovanojo lino atraižas, puošusias stalus, Ėriškių kaimo bendruomenė paskolino savo didžiąją keptuvę kiaušinienei kepti, kurią vos įstengėme atsigabenti“, – juokėsi organizatorė.

Renginio dalyviai galėjo dalyvauti pasirinktose veiklose, kurios buvo vykdomos suskirstytose erdvėse Nevėžio upės slėnyje.

Velžiečiai audringai atsisveikino su vasara.

„Veikė vaikų turgelis, kur mažieji prekeiviai galėjo parduoti savo nebenaudojamus žaislus, neskaitomas knygas, išaugtus drabužėlius. Panevėžio šeimų asociacija dovanojo smagius lauko žaidimus: burbulinį futbolą, kuris ne tik smagiai žiūrėjosi, bet ir žaidėsi, taip pat buvo galima pastatyti didelį kortų namelį. Norintieji galėjo pažaisti „Medinė antis“ lauko žaidimą ir nusispalvinti gipsinę figūrėlę. „Saulės mandala“ užkvepino visą pievą savo eterinių aliejų edukacine veikla. Panevėžio rajono visuomenės sveikatos biuras suteikė galimybę renginio dalyviams pasivažinėti „Trike“ triračių trasa. Raudonasis Kryžius pamokė, kaip teisingai atlikti šešis pagrindinius pirmos pagalbos veiksmus, o Visapusiško lavinimo centras su „Yamaha“ muzikos mokykla vaikus kvietė į muzikinį kūrybinį užsiėmimą“, – veiklas plačiau pristatė Velžio gyventoja.

Velžiečiai audringai atsisveikino su vasara.

Renginio draugai

Kiekvienas apsilankęs piknike galėjo traukti laimingą bilietėlį ir laimėti puikių prizų. „Ačiū draugams, kurie dovanojo prizus: UAB „Vaiga“, „Aromama“, UAB „Kamratas“, „Sandros artelė“, „Bičių lobiai“, „Zimani perlas“, „Ponia virvė“, „Juara“ kosmetika, Lapute.lt, „Sebamed Lietuva“, „Manilla“, „Gudručių klubas“, „Popcorn Mood“, „Angelo sapnas“, „Ūkų takai“, „Bunny hood“, „Grybų rojus“, „Timber Tap“, Panevėžio centrinis turgus.

Renginys dalinai finansuojamas valstybės biudžeto lėšomis, kurias skyrė Socialinės apsaugos ir darbo ministerija pagal Nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2022 metų veiksmų plano priemonę „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.

„Visa bendruomenė tariame patį didžiausią ačiū visiems, kurie buvote kartu, bei visiems prisidėjusiems prie renginio įgyvendinimo! Iki kitų pasimatymų“, – dėkojo I. Kanišauskė.


Palikti komentarą

* JP.lt už komentarų turinį neatsako. Už komentarus atsako juos paskelbę skaitytojai. JP.lt pasilieka teisę šalinti necenzūrinius, nekultūringus ir neetiškus skaitytojų komentarus, kaip ir tuos, kuriais skatinama visuomenės grupių nesantaika, šmeižiami ar įžeidinėjami žmonės, o duomenis apie tai Lietuvos Respublikos įstatymų nustatyta tvarka perduoti teisėsaugos institucijoms. JP.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę.

PANAŠŪS STRAIPSNIAI

Panevėžio rajono bendruomenių sąjungai 2024-ieji buvo sėkmingi

JP Redakcija

Panevėžio rajone mažėja gyventojų

JP Redakcija

Meras A. Pocius: „Rail Baltica“ atsiras ir europinės vėžės nusities Panevėžio rajone“

JP Redakcija

Naujausi straipsniai

Šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Sutikti Skaityti daugiau

WordPress Ads